Darmowy Internet w Orange przez weekend

Przedwczoraj przez kilka godzin sieć Orange odmówiła posłuszeństwa - klienci tego operatora nie mogli wykonywać połączeń, wysyłać SMS-ów czy korzystać z mobilnego internetu.

W ramach rekompensaty operator postanowił wynagrodzić poszkodowanych klientów. Dlatego właśnie dziś i jutro (09-10 lipca 2016) użytkownicy sieci Orange mogą za darmo łączyć się z Internetem w kraju. Dotyczy to wszystkich klientów sieci – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych oraz osób korzystających z usług na kartę nju mobile. Wykorzystane przez weekend dane nie zmniejszą posiadanego przez klientów pakietu. Rozliczenie dokonane będzie automatycznie.

W dniu dzisiejszym operator zaktualizował treść oświadczenia:

AKTUALIZACJA: „Weekendowy, darmowy mobilny internet działa. Jednak ze względu na szybkość i skalę jego wprowadzenia dla części z Was mógł nie włączyć się przed północą. Jeśli tak się stało, rachunki za internet wyzerujemy, a w prepaid pieniądze wrócą na konto. To samo dotyczy pakietów, które zostaną uzupełnione do stanu sprzed północy. Przepraszamy i miłego surfowania. „

AKTUALIZACJA: Weekendowy, darmowy mobilny internet działa. Jednak ze względu na szybkość i skalę jego wprowadzenia dla części z Was mógł nie włączyć się przed północą. Jeśli tak się stało, rachunki za internet wyzerujemy, a w prepaid pieniądze wrócą na konto. To samo dotyczy pakietów, które zostaną uzupełnione do stanu sprzed północy. Przepraszamy i miłego surfowania.

Źródło: Orange
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.