Konkurs: Opisz jak zniszczyłeś telefon i wygraj smartfon UMi London!

Wszystko, co trzeba w nim zrobić, to przesłać nam historię przypadkowego uszkodzenia lub zniszczenia telefonu i… wykazać się oryginalnością i kreatywnością!
Konkurs: Opisz jak zniszczyłeś telefon i wygraj smartfon UMi London!

Nagrodą w konkursie będzie wytrzymały smartfon UMi London, wyposażony w w unikalny system ochrony przed uszkodzeniem: poprzez zastosowanie wzmocnionego szkła DG Twin-Shield oraz poprzez wykorzystanie opracowanego przez 3M podwójnego pokrycia elementów wewnętrznych pianką absorbującą wstrząsy. Do tego wytrzymała, wykonana z aluminium obudowa o grubości zaledwie 4,8 mm. Wszystko to sprawia, że ten telefon nie tylko jest bardzo wytrzymały, ale i świetnie wygląda.

Co trzeba zrobić?

Najpóźniej do 28 lipca na specjalny adres mailowy [email protected] wysłać opis, zdjęcia lub film opowiadający historię przypadkowego uszkodzenia lub zniszczenia telefonu, jakie stało się pechowo Waszym udziałem. Do tego prosimy też o polubienie fanpage’a fimy Umi na Facebooku lub też zasubskrybowanie jej kanału w serwisie YouTube.

Zapoznamy się z wszystkimi zgłoszeniami, oceniając ich kreatywność i oryginalność i już kilka dni później – 2 sierpnia – ogłosimy zwycięzcę. A jeśli ktoś nie wygra, lecz Umi London wyjątkowo mu się spodoba, może nabyć smartfon w tym sklepie.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie

na tej stronie.

 

Powiązane treści:

Wytrzymały smartfon – wybierz najlepszy z naszego rankingu