Nowy notebook biznesowy od Acera

Nowy notebook biznesowy od Acera

Notebook wyposażono w procesor Intel Core szóstej generacji, do 8GB pamięci DDR4 i do 512GB SSD. Urządzenie oferuje żywotność baterii dochodzącą do 10 godzin. 14-calowy wyświetlacz notebooka TravelMate X349 oferuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) z obsługą technologii IPS2. Zawias umożliwia pochylenie ekranu o kąt 180 stopni i ułożenia go w pozycji poziomej. Dzięki temu, urządzenie sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań, na przykład do wyświetlania treści w małych grupach dyskusyjnych.

Notebook TravelMate X349 wyposażono także w klawiaturę z podświetleniem LED oraz szerokim touchpadem. Oprócz tego możemy liczyć także na kamerę o rozdzielczości 720p, dwa mikrofony, port USB typu C, skaner linii papilarnych umożliwiający bezpieczne logowanie. Opcjonalnie dokupić można stację dokującą Acer, która umożliwia podpięcie dwóch wyświetlaczy 4K i inne urządzenia peryferyjne za pomocą jednego kabla.

Całość pracuje pod kontrolą Windows 10 Pro. Obudowa notebooka wykonana jest z aluminium i waży 1,53 kg. TravelMate X349 oferuje także oprogramowanie Acer ProShield Manager, czyli zestaw narzędzi bezpieczeństwa i zarządzania, umożliwiający zabezpieczenie poufnych danych, oraz Acer Office Manager, który pozwala specjalistom w dziedzinie IT na szybkie wdrażanie polityki bezpieczeństwa i monitorowanie wszystkich zasobów poprzez jeden interfejs.

Notebook TravelMate X349 będzie dostępny w Polsce we wrześniu 2016 w dwóch konfiguracjach:

  • Intel Core i5, 4GB DDR4, 128GB SSD w cenie 3599 PLN,
  • Intel Core i7, 8GB DDR4, 512GB SSD w cenie 4799 PLN.

Powiązane treści:

Laptop Acer w rankingu najlepszych laptopów

Więcej:Acer