Plus JA+ Internet Na Kartę z goglami VR!

Plus JA+ Internet Na Kartę z goglami VR!

Wirtualna rzeczywistość to obraz stworzony przy wykorzystaniu technologii informatycznej i multimedialne kreowanie komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Często określana jest jako I3: Interaction (interakcja) + Immersion (zagłębienie)+ Imagination (wyobraźnia). Technologia rzeczywistości wirtualnej jest dostępna dla posiadaczy smartfonów, które dziś są już małymi komputerami o całkiem sporych możliwościach. Nie jest to oczywiście ta sama jakość, którą oferują nam pecetowe zestawy VR, ale i tak mobilna wirtualna rzeczywistość zapewnia odpowiednią dozę rozrywki. By móc z niej korzystać wystarczy mieć tylko odpowiedni model telefonu oraz okulary VR. Ich kartonowe modele to projekt inżynierów firmy Google, a połączenie kartonu i smartfona jest najtańszym sposobem na wejście w świat wirtualnej rzeczywistości.

Teraz gogle VR będzie można otrzymać za darmo przy zakupie specjalnej edycji starterów JA+ Internet Na Kartę 15 GB za 15 zł. To:

  1. Pakiet 3 GB na start.
  2. Premia 12 dodatkowych GB za doładowanie za minimum 20 zł.
  3. Bonusy gigabajtów po doładowaniu – nawet 36 GB po doładowaniu za 100 zł.
  4. Rok Ważności Konta i 36 GB po doładowaniu za 150 zł.
  5. Możliwość skorzystania z pakietu Nocny Transfer (10 zł na 30 dni), czyli 200 GB do wykorzystania w godzinach 01.00-08.00.

Wraz ze starterem otrzymamy kartonowe okulary VR do samodzielnego złożenia. Wystarczy przy pomocy kodu QR umieszczonego na boku okularów zainstalować na swoim smartfonie stosowne aplikacje dostępne w Google Play lub App Store i umieścić telefon w goglach. Aplikacje rozdzielają wyświetlacz w połowie i tworzą dwa obrazy – po jednym dla każdego oka. Można też po prostu oglądać filmy na YouTube na kanale “Filmy 360”. Gogle VR dostępne ze starterem JA+ Internet Na Kartę obsługują telefony o maksymalnej przekątnej 5 cali.

Startery z okularami VR można dostać w Punktach Sprzedaży sieci Plus.