PokeDates, czyli usługa randkowa dla fanów Pokemon Go

Pokemony kolejny raz podbijają świat. Różnorodne firmy - od producentów akcesoriów po lokalne kawiarnie - szybko zwietrzyły w ich popularności dobry biznes. Na fali zachwytu nad aplikacją powstał właśnie nowy, randkowy serwis.

Jeśli gracie już w Pokemon Go to z pewnością zauważyliście, że często przy Pokestopach natknąć się można na innych graczy. Takie spotkania to dobra okazja do nawiązania konwersacji, ale nie każdy ma w sobie tyle śmiałości, by zaczepić obcą osobę wpatrującą się w smartfona (bo a nuż widelec jednak nie łapie Pokemonów, a jedynie sprawdza sobie Fejsbuczka?). Właśnie dla takich osób powstał nowy, randkowy portal – PokeDates (a przynajmniej dziś ma wystartować).

Usługa działała będzie na podstawie projektu Fixup, który jest bardziej tradycyjną odmianą internetowych randek. W PokeDates będziemy mogli znaleźć innych graczy, a następnie umówić się z nimi na wspólne łapanie Pokemonów przy wybranym Pokestopie lub Gymie.

Co ciekawe jednak jeśli chodzi o dopasowywanie profili nie będziemy tu polegać na żadnych algorytmach – podobnie jak w Fixup znalezieniem dla nas partnerki lub partnera zajmować się będzie żywa osoba. To podobno gwarantuje większe szanse na potencjalny związek. Niestety PokeDates nie będzie usługą darmową. Pierwsze dopasowanie otrzymamy co prawda w gratisie (używając kodu POKEDATES2016), ale każda następna randka to koszt… 20 dolarów.

0
Źródło: theverge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.