Dell XPS 13: najmniejszy 13-calowy notebook świata

Dell XPS 13: najmniejszy 13-calowy notebook świata

Podczas projektowania naszych urządzeń zawsze kładziemy duży nacisk na jakość wyświetlacza, o czym świadczy chociażby ekran InfinityEdge w XPS 13. — mówi Ray Wah, Starszy Wiceprezes, Dell Consumer Product Marketing.

Najnowsze urządzenia z serii XPS oraz Inspiron, oprócz zaawansowanych wyświetlaczy, charakteryzują się wydajnymi podzespołami i szerokim zakresem funkcjonalności

. – dodaje Ray Wah.

XPS 13 – najsmuklejszy na świecie 13-calowy notebook

Zaprojektowany od podstaw z myślą o wysokiej wydajności, mobilności oraz eleganckim wzornictwie z bezramkowym wyświetlaczem InfinityEdge, nowy Dell XPS 13 w dalszym ciągu pozostaje najmniejszym 13-calowym laptopem na świecie. Dzięki procesorom Intel Core siódmej generacji, notebook w odświeżonej wersji oferuje jeszcze wyższą wydajność i komfortową pracę w wielu aplikacjach jednocześnie.

Sama obudowa Dell XPS 13 została wykonana z wytrzymałego stopu aluminium i włókna węglowego, co w połączeniu z ochronną warstwą szkła Gorilla Glass sprawia, że urządzenie nie tylko znakomicie się prezentuje, ale jest także wytrzymałe i odporne na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak chociażby zarysowania. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w zaawansowany akumulator o pojemności 60Whr, który zapewnia aż do 22 godzin pracy w wersji z ekranem FullHD (do 13 godzin z wyświetlaczem 4K).

Notebooki Inspiron 15 i 17 serii 5000: piękne wzornictwo i żywe kolory

Nowe 15- i 17-calowe laptopy Inspiron serii 5000 to estetycznie zaprojektowane urządzenia o wysokiej wydajności i dużej szybkości działania. Dzięki wyrazistym kolorom wyświetlacza i zaawansowanym procesorom Intel Core siódmej generacji, nadają się dla całych rodzin, które wspólnie korzystają z komputera oraz dla miłośników cyfrowej rozrywki. Opcjonalna kamera na podczerwień (dostępna w 15-calowych modelach FHD touch Intel/AMD) z funkcją Windows Hello umożliwia logowanie się jednym spojrzeniem w kamerę. Co ważne, w celu zwiększenia skalowalności i pojemności pamięci masowej, do urządzenia można dodać napęd dysków optycznych DVD i opcjonalną nagrywarkę Blu-ray.

Cena i dostępność
  • XPS 13 będzie dostępny w sprzedaży od października bieżącego roku w cenie od 5999 zł brutto.
  • Nowe notebooki z rodziny Inspiron 5000 będą dostępne w sprzedaży od października bieżącego roku w cenie od 2199 zł brutto.
Więcej:Dell