Karciankę Gwint przetestujemy już w najbliższy weekend

Gra karciana Gwint, która możecie kojarzyć, jeśli graliście w ostatnią część Wiedźmina już niedługo pojawi się jako odrębna gra. CD Projekt zakończył jej produkcję i teraz musimy poczekać tylko na jej stabilną i przetestowaną, albo też pomóc przy jej testowaniu. I to w najbliższy weekend!

Oczywiście, żeby móc przetestować Gwinta, trzeba było zapisać się do zamkniętej bety gry, ale coś nam mówi, że wielu z was to zrobiło i już niedługo, bo CD Projekt zacznie rozdawać je już jutro – 22 września, otrzyma specjalny klucz do Gwinta. Klucze te uprawniać będą do wzięcia udziału w beta testach gry, które zaplanowano na:

  • 23 września, w godzinach 17:00 – 21:00
  • 27 września, w godzinach 20:00 – 00:00

Oba terminy mają ograniczoną liczbę miejsc, więc radzimy aktywować swój klucz zaraz po jego otrzymaniu. Celem obu testów ma być sprawdzenie infrastruktury sieciowej, czyli serwerów Gwinta. W skrócie: CD Projekt chce upewnić się, że serwery wytrzymają popremierowe oblężenie graczy. Przypomnijmy, że polski deweloper zaliczył już jedną poważną wpadkę, jeśli chodzi o serwery i premierę Wiedźmina 2. Dlatego też cieszy nas informacja o tym, że odpowiednie wnioski zostały z niej wyciągnięte;-)

Aha i pamiętajcie o tym, że wersja Gwinta, na której odbędą się dwa najbliższe beta-testy będzie ograniczona, jeśli chodzi o mechanikę gry – nie dostaniemy do dyspozycji wszystkich kart i nie będziemy mogli również tworzyć własnych talii. Liczymy jednak na to, że pełna wersja gry zostanie udostępniona już 25 października, kiedy to rozpoczną się dłuższe zamknięte beta-testy gry.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.