Shadow Warrior 2 zadebiutuje na PC już w październiku!

Wydawnictwo Techland ogłosiło datę premiery oraz cenę nadchodzącej produkcji polskiego studia Flying Wild Hog. Wyczekiwany slasher Shadow Warrior 2 w wersji na PC pojawi się na sklepowych półkach już 13 października.

Shadow Warrior 2 to jedna z głośniejszych polskich premier okołogrowych w 2016 roku. Tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem graczy i mediów – najpierw podczas imprezy branżowej E3, a niedawno w czasie targów Gamescom w Kolonii. Wersja, która ukaże się nad Wisłą, nie będzie dostępna nigdzie indziej, a jej cena wyniesie 129,90 zł.

Polscy gracze otrzymają wydanie składające się z:

  • gra
  • artbook
  • limitowany plakat Michała Śledzińskiego z autografem autora
  • soundtrack na CD
  • litografia
  • 3 kolekcjonerskie naklejki
  • DLC – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

Shadow Warrior 2 jest ewolucją pierwszoosobowej strzelanki polskiego studia Flying Wild Hog, kontynuującą przygody byłego shoguna Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy. Gracze szybko trafią jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry. Pracujący jako samotny zabójca w zepsutym świecie, budzący grozę wojownik musi ponownie posłużyć się kombinacją gnatów, broni ostrej i magii, by skończyć z zastępami demonów, które niechcący sam wypuścił.

Gracze będą mogli stanąć do walki z piekielnym pomiotem solo lub stanąć ramię w ramię z sojusznikami w czteroosobowym trybie kooperacji. Większy pod każdym względem od swojego poprzednika, Shadow Warrior 2 posiada otwarty, czekający na eksplorację świat. Każda nowa lokacja zawiera losowo rozmieszczane i generowane łupy, co sprawia, że żadna rozgrywka nie będzie taka sama.

Shadow Warrior 2 pojawi się na polskim rynku na platformie PC już 13 października w cenie 129,90 w wydaniu specjalnym.

0
Źródło: Techland
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.