BenQ ZOWIE XL2735: 27-calowy monitor dla e-graczy

BenQ wprowadził na polski rynek urządzenie, które firma określa jako "najnowszy i najbardziej zaawansowany 27 calowy monitor 144 Hz dla profesjonalnych graczy".

W Polsce dostępny jest już najnowszy i najbardziej zaawansowany funkcjonalnie i technicznie, 144 Hz monitor zaprojektowany dla ekstremalnie wymagających zawodników graczy e-Sportowych – 27 calowy BenQ ZOWIE XL2735 z funkcją DyAc (Dynamic Accuracy). Monitor ma matrycę TN o rozdzielczości 2560×1440, z 1 ms czasem reakcji GtG, jasnością 250 cd/m2

i kontrastem 1000:1.

DyAc czyli dynamiczna precyzja

(Dynamic Accuracy) – to nowa funkcja likwidująca praktycznie efekt rozmycia krawędzi (smużenia) szybko poruszających się postaci i innych obiektów. Znakomicie ułatwia to szybkie uchwycenie celu np. w CS:GO.

Nowy, okrągły szybki przełącznik trybów pracy

z wbudowaną pamięcią (S Switch) jest wygodniejszy w obsłudze. Jest on wyposażony w pięć przycisków, co pozwala dostosować i zapisać – w jego pamięci – ustawienia monitora np. do pracy, gry i rozrywki. Pokrętło przewijania umożliwia szybką zmianę ustawień OSD (menu ekranowe) eliminując żmudny proces regulacji ustawień monitora. Płynne przełączanie pomiędzy ustawieniami monitora – w trakcie gry – jest szybkie i proste.

20 stopniowa regulacja jaskrawości (jasności) kolorów

– dostępna w menu ekranowym (OSD) pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie najlepszej jaskrawości (jasności) kolorów, dostosowanego do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza.

Precyzyjne i powtarzalne ustawienie położenia ekranu

. XL2735 umożliwia precyzyjną regulacje wysokości położenia ekranu – 14 poziomów wskazywanych dobrze widocznym markerem w zakresie 140 mm. Regulacja pochylenia matrycy do przodu i do tyłu aż do 20°, w prawo i w lewo o 45° oraz obrót ekranu (pivot) do pozycji pionowej znakomicie ułatwiają dobór najlepszej pozycji ekranu.

Funkcja

Black eQualizer

„rozjaśnia” cienie czyli pozwala widzieć więcej szczegółów w ciemnych partiach np. pola walki nie powodując jednocześnie „wypalania” szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu.Daje to ogromną przewagę w grze.

Cena i gwarancja.

Monitor dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej 3349 zł i ma 36 miesięczną gwarancję producenta typu door-to-door.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.