Beta trybu multiplayer Call of Duty Infinite Warfare juz dostępna!

Ci, którzy zakupili tytuł w przedsprzedaży otrzymają kod dostępu do wersji testowej od razu. Oni właśnie doświadczą trybu multiplayer w całej swojej krasie jako pierwsi, włączając w to nowe mapy, system Kombinezonów Bojowych, rodzaje uzbrojenia, system rozwoju postaci, misje zespołowe, wybrane tryby rozgrywki wieloosobowej i wiele więcej, zaczynając już dziś aż do poniedziałku, 17 października.

Beta Call of Duty: Infinite Warfare zaprezentuje niewielki fragment pełnego trybu wieloosobowego, dając graczom okazję do sprawdzenia kilku nowych i kilku powracających mechanizmów. Uczestnicy będą mogli na własnej skórze przekonać się o największej nowości wniesionej do trybu multiplayer Infinite Warfare, a mianowicie Kombinezonach Bojowych. Skupione na sześciu różnych stylach rozgrywki Kombinezony Bojowe dadzą graczom zupełnie nowe, unikalne rozwiązania. Wybór odpowiedniego Kombinezonu umożliwi korzystanie z odmiennych strategii, każdy z nich charakteryzuje się bowiem innymi umiejętnościami specjalnymi, zwanymi Cechami, wybieranymi przed wejściem do walki. Trzy z sześciu dostępnych Kombinezonów będą udostępnione graczom podczas Bety.

Wersja Beta Infinite Warfare oferuje trzy zróżnicowane mapy i kilka trybów gry, między innymi ulubione przez fanów: Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed, a także nowy tryb, Defender. Gracze będą mogli wypróbować także funkcję Mission Teams – dołączając do różnych drużyn i pnąc się w górę rankingu będą mogli zdobywać unikalne nagrody od danej drużyny, na przykład: karty telefoniczne, kamuflaże, emblematy, czy bronie.

Gracze będą walczyć online używając szerokiej gamy nowego uzbrojenia i sprzętu oraz mieć dostęp do nowego systemu Scorestreak, taktyk i opcji personalizacji, które pozwolą im skroić swój multiplayer na miarę i dostosować zabawę do własnego stylu gry.