Plantronics prezentuje licencjonowane słuchawki dla PlayStation VR

Plantronics prezentuje licencjonowane słuchawki dla PlayStation VR

Słuchawki RIG 4VR są pierwszym oficjalnie licencjonowanym zestawem słuchawkowym, który został zoptymalizowany do użytku z PlayStation VR.

“Dźwięk jest integralną częścią każdego prawdziwie wciągającego doświadczenia i mając to na uwadze, postanowiliśmy zaprojektować zestaw słuchawkowy, który będzie dopełnieniem niezwykłych możliwości dźwięku 3D w PlayStation VR” — powiedział Gregory Morquin, manager sekcji gamingowej w Plantronics.

Oprócz wymiennych, różnej długości kabli przeznaczonych do użycia z PlayStation VR i bezprzewodowych kontrolerów DUALSHOCK 4 (0,4m dla PlayStation VR i 1.2m do kontrolera DUALSHOCK 4), słuchawki RIG 4VR są też wyposażone w 40mm przetworniki skonstruowane z rezonatorów niskiej częstotliwości, oferując zwiększone basy, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości dźwięków.

Wymienny przycisk głośności z redukcją szumów mikrofonu można łatwo zamocować podczas używania słuchawek z bezprzewodowym kontrolerem DUALSHOCK 4, dostarczając sobie wciągających dźwięków stereo i móc jednocześnie korzystać z funkcji czatu podczas gier na PS4.

Słuchawki RIG 4VR kompatybilne z PlayStation VR i bezprzewodowym kontrolerem DUALSHOCK 4 będą dostępne w cenie 299 zł.

Więcej:dźwięk