Plantronics prezentuje licencjonowane słuchawki dla PlayStation VR

Plantronics, producent sprzętu audio, powiadomił, że w partnerstwie z Sony Interactive Entertainment Europe Ltd., wprowadził ulepszone słuchawki RIG 4VR, zaprojektowane, aby polepszyć doznania graczy PlayStation VR.

Słuchawki RIG 4VR są pierwszym oficjalnie licencjonowanym zestawem słuchawkowym, który został zoptymalizowany do użytku z PlayStation VR.

„Dźwięk jest integralną częścią każdego prawdziwie wciągającego doświadczenia i mając to na uwadze, postanowiliśmy zaprojektować zestaw słuchawkowy, który będzie dopełnieniem niezwykłych możliwości dźwięku 3D w PlayStation VR” — powiedział Gregory Morquin, manager sekcji gamingowej w Plantronics.

Oprócz wymiennych, różnej długości kabli przeznaczonych do użycia z PlayStation VR i bezprzewodowych kontrolerów DUALSHOCK 4 (0,4m dla PlayStation VR i 1.2m do kontrolera DUALSHOCK 4), słuchawki RIG 4VR są też wyposażone w 40mm przetworniki skonstruowane z rezonatorów niskiej częstotliwości, oferując zwiększone basy, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości dźwięków.

Wymienny przycisk głośności z redukcją szumów mikrofonu można łatwo zamocować podczas używania słuchawek z bezprzewodowym kontrolerem DUALSHOCK 4, dostarczając sobie wciągających dźwięków stereo i móc jednocześnie korzystać z funkcji czatu podczas gier na PS4.

Słuchawki RIG 4VR kompatybilne z PlayStation VR i bezprzewodowym kontrolerem DUALSHOCK 4 będą dostępne w cenie 299 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.