W prosty sposób dołącz do każdego spotkania telekonferencyjnego

Wygodniej i bezpieczniej.

Typowy dzień dla wielu z nas składa się z następujących po sobie rozmów i spotkań. Bez względu na to gdzie jesteś, musisz dołączyć do rozmowy na czas, choć dołączanie do połączeń konferencyjnych, wyszukiwanie numeru w kalendarzu czy notatniku, zapamiętywanie numerów telefonów i długich haseł jest niezwykle uciążliwe. Jeśli też masz podobny problem to wiedz, że Konftel, producent urządzeń konferencyjnych, stworzył właśnie darmową i bardzo wygodną aplikację mobilną rozwiązującą te niedogodności.

Konftel Unite, bo o tej aplikacji mowa, ułatwia dołączenie do spotkania poprzez wybranie numeru telefonu i hasła za ciebie. Wszystko co musisz zrobić to nacisnąć jeden przycisk.

Nie ważne jest jakiego rodzaju usługi i narzędzia konferencyjne preferujesz, ponieważ wszystkie są tak samo łatwe w użyciu dzięki inteligencji Konftel Unite. Przycisk „Dołącz przez telefon” łączy użytkownika z mostkiem konferencyjnym, a klawisz „Dołącz do Scopia” przekieruje Cię do konferencji online w taki sam sposób jak aplikacja Google Hangout.

Aplikacja dostępna jest w App Store i w Google Play. Może ona wyświetlać wydarzenia z wielu kalendarzy. Wystarczy wybrać kalendarze, które chcesz połączyć z Konftel Unite. Obsługuje również robienie notatek ze spotkania i dzielenie się nimi.

Konftel, aby uzyskać dobrą jakoś połączeń konferencyjnych, radzi zamiast smartfona w trybie głośnomówiącym, użyć zestawów głośnomówiących Konftel Ego lub Konftel 55Wx – tylko zewnętrzne urządzenia z dźwiękiem HD i dobrym mikrofonem poradzą sobie ze spotkaniami konferencyjnymi.