Europejczycy mogą zamienić swój samochód na Teslę S

Przyznacie, że świadczy to o mocnym przekonaniu firmy Tesla względem wartości własnych produktów – przekonaniu o tym, że wiele osób, które przejadą się modelem Tesla S, będą chciały później kontynuować to miłe doświadczenie, kupując po prostu ten samochód. I można przypuszczać, że rzeczywiście tak będzie, a już z pewnością sama możliwość bezpłatnego wypożyczenia modelu Tesla S na tydzień cieszyć się będzie ogromnym powodzeniem.
Europejczycy mogą zamienić swój samochód na Teslę S

Dlatego są jednak pewne ograniczenia w tej promocji. Po pierwsze, jest ona dostępna dla kierowców w wieku co najmniej 25 lat. Po drugie, nie obejmuje ona mieszkańców wszystkich krajów Europy, ale tylko tych, w których Tesla rzeczywiście wyraźnie weszła na rynek: Austrii, Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Irlandii, Luksemburga, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Polski nie ma niestety na tej liście. Po trzecie wreszcie, pracownicy Tesli wybiorą tylko niektórych chętnych wśród osób, które zarejestrują się na stronie całej akcji, a zatem nawet jeśli jesteśmy co najmniej 25-letnim mieszkańcem Luksemburga, to wcale nie znaczy, że na pewno otrzymamy na tydzień Teslę S.

A my? My musimy jeszcze poczekać na moment, kiedy wzbierająca, coraz potężniejsza fala elektrycznej motoryzacji przeleje się również przez nasze polskie granice…