Wytrzymałe słuchawki i głośniki od Goclever

Słuchawki Sound Club Active dedykowane są aktywnym użytkownikom. Sprzęt spełnia wymagania IPX4, co oznacza, że jest odporny na wilgoć (deszcz i pot) oraz kurz i pył. Obsługę ułatwia pilot umiejscowiony na przewodzie łączącym słuchawki. Słuchawki pracują w standardzie Bluetooth 4.1 (zasięg do 10m). Wbudowana bateria pozwala słuchać muzyki do 6 godzin. Słuchawki zostały wyposażone w magnesy, które zapobiegają zgubieniu się sprzętu, gdy jest nieużywany, a także dokanałowe wkładki z dodatkowym elementem stabilizującym, który gwarantuje swobodne korzystanie bez obawy o wypadanie słuchawek z uszu. Cena słuchawek to 99 zł.
Wytrzymałe słuchawki i głośniki od Goclever

Z kolei słuchawki Sound Club Urban dedykowane są osobom lubiącym słuchać muzyki w drodze do pracy. Są bezprzewodowe, a oprócz możliwości sparowania ze smartfonem posiadają także wbudowane radio FM oraz czytnik kart miniSD pozwalający na słuchanie muzyki bez konieczności podłączania do jakiegokolwiek urządzenia. Słuchawki posiadają także wbudowany mikrofon, dzięki czemu możemy ich używać jako zestawu głośnomówiącego oraz wbudowane wyjście AUX-IN pozwalające na podłączenie urządzeń nie obsługujących bezprzewodowej transmisji dźwięku. Cena słuchawek to 119 zł.

W serii Sound Club Rugged znalazły się również dwa bezprzewodowe głośniki:

Sound Club Rugged

i jego mniejsza wersja

Mini.

Oba urządzenia zostały zamknięte w solidnej i odpornej na wilgoć, kurz i uderzenia obudowie wykonanej z tworzywa ABS oraz silikonu. Większa wersja wykorzystuje głośniki o mocy 2x10W. Mniejszy model wyposażono w dwa głośniki o mocy 5 wat każdy. Te niewielkich rozmiarów urządzenia wyposażono w pojemne akumulatory – odpowiednio Sound Club Rugged 5200 mAh pozwalający na 10 godzin słuchania muzyki i Sound Club Rugged Mini 4400 mAh pracujący przez 18 godzin. Obydwa urządzenia posiadają mikrofon oraz wyjście AUX-IN. Cena większego z głośników to 249 zł, mniejszego – 139 zł.