Za kulisami Call of Duty: Infinite Warfare

„Kit jest niesamowicie utalentowany i w pełni profesjonalny,” powiedział Taylor Kurosaki, reżyser w studio Infinity Ward. „Nasza historia opowiada o niesamowitym starciu dwóch przeciwnych sił i Kit doskonale wpasował się w swoją rolę, reprezentanta frakcji Settlement Defence Front. Nie możemy się doczekać reakcji fanów, którzy zobaczą Kita grającego zupełnie inną rolę.”

Aby wnieść profesjonalną opinię do produkcji, Activision i Infinity Ward współpracowały blisko z Guyem Ritchie, który obeznany jest z serią Call of Duty jako ten, który wyreżyserował trailer „Suprise” do gry Call of Duty: Black Ops II.

Ale to nie jedyna znana twarz, którą zobaczycie w produkcji. W roli inżyniera pokładowego wystąpił też trzykrotny mistrz świata w wyścigach Formuły 1,

Lewis Hamilton

. „Od dawna już jestem oddanym fanem serii Call of Duty, możliwość stania się choćby małą częścią tej gry i całej marki jest dla mnie niesamowitym zaszczytem” – powiedział Hamilton.

„Umieszczanie mojego sobowtóra w grze – od skanowania twarzy, po pracę z zespołem nagrywającym moje ruchy, po możliwość spotkania się z twórcami i podejrzenia całej tej ogromnej pracy, której wymaga zrobienie takiej gry – wszystko to było niesamowitym, niezapomnianym przeżyciem”.

„Wszyscy w Infinity Ward byli podekscytowani możliwością pracy z Lewisem, bo jesteśmy tu jego wielkimi fanami” powiedział Taylor Kurosaki, Narrative Director w Infinity Ward. „Podszedł do Call of Duty z takim samym zapałem jaki prezentuje na torze wyścigowym – był całkowicie zdeterminowany by występ udał się idealnie i muszę przyznać, że dopiął swego!”

W polskiej wersji językowej wystąpiło kilku znanych i cenionych aktorów. W poprzednim materiale pokazywaliśmy wypowiedzi Marcina Dorocińskiego, Łukasza Simlata, którzy wcielili się w jedne z głównym ról oraz Mirosława Hermaszewskiego – pierwszego, polskiego kosmonauty, który wystąpił gościnnie w roli Marshalla.

Dziś macie okazję posłuchać jak wyglądała praca za kulisami Infinite Warfare z perspektywy kolejnych aktorów – Olgi Bołądź, użyczającej głosu porucznik Salter oraz legendy polskiego dubbingu – Jarosława Boberka, który wystąpił w roli Ethana, robota bojowego.