Nowe, polskie studio zapowiada pierwszą grę

Animal Rivals to imprezowy tytuł dla czterech graczy.

Gry imprezowe nie cieszą się popularnością wśród developerów. Jeśli brakuje Wam szalonych, zręcznościowych wygibasów nad klawiaturą czy padem, na pewno ucieszy Was informacja o Animal Rivals, które zmierza na Steama.

Gra przeznaczona jest dla czterech osób, ale przy mniejszej ilości graczy będzie można powalczyć także z botami. Najprościej ujmując Animal Rivals będzie zręcznościową grą, w skład której wejdzie kilka trybów gry:

Reklama
  • Food Maker – gracz pożytkując się losowo generowaną listą składników musi jak najszybciej przygotować posiłek. Nie jest to jednak takie proste gdyż przeciwnicy mogą próbować mu w tym
    przeszkodzić. Na szczęście sam nie musi pozostawać im dłużny!
  • Mountain climb – jak sama nazwa wskazuje wspinaczka na szczyt góry. Głównym utrudnieniem są tu rywale ale również porozstawiane… pułapki.
  • The Collector – które polega na jak najszybszym zebraniu jak największej ilości wystrzeliwanych
    owoców.
  • Destroyer – gracze w jak najszybszym czasie muszą zniszczyć obiekty danego koloru, osoba z
    największą ilością punktów wygrywa.

Na start każdy z trybów otrzyma po trzy plansze oraz cztery różne zwierzaki (kolejne będzie odblokowywało się w miarę postępów). I tu studio Blue Sunset Games zwraca się do graczy z prośbą:

Celowo na materiałach na chwilę obecną zaprezentowaliśmy tylko wrednego kocura, ale być może macie własne propozycje i życzenia co do zawodnika, którym chcielibyście grać? Jeśli macie pomysł na zwierzaka to prześlijcie go na: [email protected] – najfajniejsze propozycje nagrodzimy kodami do gry w dniu premiery. Styl prac dowolny, może być to zarówno rysunek jak i krótki opis postaci – wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Z góry dziękujemy za wasze wsparcie i wspólną zabawę!