Nowe, polskie studio zapowiada pierwszą grę

Blue Sunset Games to ekipa zapaleńców gier wideo z Gdańska, która pracuje obecnie nad dwoma tytułami. Pierwszym z nich jest imprezowe Animal Rivals.

Gry imprezowe nie cieszą się popularnością wśród developerów. Jeśli brakuje Wam szalonych, zręcznościowych wygibasów nad klawiaturą czy padem, na pewno ucieszy Was informacja o Animal Rivals, które zmierza na Steama.

Gra przeznaczona jest dla czterech osób, ale przy mniejszej ilości graczy będzie można powalczyć także z botami. Najprościej ujmując Animal Rivals będzie zręcznościową grą, w skład której wejdzie kilka trybów gry:

  • Food Maker – gracz pożytkując się losowo generowaną listą składników musi jak najszybciej przygotować posiłek. Nie jest to jednak takie proste gdyż przeciwnicy mogą próbować mu w tym
    przeszkodzić. Na szczęście sam nie musi pozostawać im dłużny!
  • Mountain climb – jak sama nazwa wskazuje wspinaczka na szczyt góry. Głównym utrudnieniem są tu rywale ale również porozstawiane… pułapki.
  • The Collector – które polega na jak najszybszym zebraniu jak największej ilości wystrzeliwanych
    owoców.
  • Destroyer – gracze w jak najszybszym czasie muszą zniszczyć obiekty danego koloru, osoba z
    największą ilością punktów wygrywa.

Na start każdy z trybów otrzyma po trzy plansze oraz cztery różne zwierzaki (kolejne będzie odblokowywało się w miarę postępów). I tu studio Blue Sunset Games zwraca się do graczy z prośbą:

Celowo na materiałach na chwilę obecną zaprezentowaliśmy tylko wrednego kocura, ale być może macie własne propozycje i życzenia co do zawodnika, którym chcielibyście grać? Jeśli macie pomysł na zwierzaka to prześlijcie go na: [email protected] – najfajniejsze propozycje nagrodzimy kodami do gry w dniu premiery. Styl prac dowolny, może być to zarówno rysunek jak i krótki opis postaci – wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Z góry dziękujemy za wasze wsparcie i wspólną zabawę!

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.