Soundbar w Biedronce za 199 zł

Jak informuje producent, głośnik został zaprojektowany i wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wytrzymałość i niezawodność.
Soundbar w Biedronce za 199 zł

Soundbar od Hykker

ma wbudowane głośniki o mocy 2×20 W, które mogą zastąpić niewielkie głośniki w telewizorze lub urządzeniu projekcyjnym.

Centralny głośnik Soundbar to rozwiązanie dla wszystkich, którzy przy oglądaniu filmów lub koncertów na ekranie telewizorów, cenią sobie lepszą jakość dźwięku. Łączność bezprzewodową zapewni moduł Bluetooth, który pozwoli na szybkie odsłuchanie plików zapisanych na innym sprzęcie oraz bezpośrednie połączenie ze smartfonem lub innym urządzeniem. Soundbar Studio wyposażono w wejście AUX, a także złącze optyczne TOSLINK, odpowiadające za najwyższą, wolną od zakłóceń, jakość dźwięku. Wygodę obsługi gwarantuje dołączony do zestawu pilot. Zakres częstotliwości dźwięku wynosi od 30 Hz do 20 kHz.

Głośnik będzie dostępny w kolorze czarnym. W standardowy sposób można go ustawić na gumowych nóżkach pod telewizorem lub przymocować do ściany, dzięki dwóm tylnym zaczepom. Do zestawu dołączono także zestaw kołków i podkładek, które pozwolą na jego prosty, intuicyjny montaż.

Sprzedaż urządzenia rusza 5 grudnia w wybranych sklepach sieci Biedronka, gdzie produkt dostępny będzie w cenie 199 zł .

Powiązane treści:

Głośnik bluetooth JBL – który najlepszy?