GTX 1050 Ti oraz GTX 1050 trafiły do laptopów

GTX 1050 Ti oraz GTX 1050 trafiły do laptopów

Będące tymi samymi procesorami graficznymi z dokładnie tymi samymi nowatorskimi funkcjami co desktopowi bracia, karty graficzne z serii GeForce® GTX 1050 zapewniają doskonałe wrażenia w grach na laptopach o grubości zaledwie 17mm i obsługują najnowszą odsłonę techniki NVIDIA BatteryBoostTM, wydłużającej czas działania akumulatora.

Laptopy z kartami GeForce GTX 1050 Ti oraz 1050 oprócz płynnej rozgrywki umożliwiają:

  • Osiągnięcie do 3X większej wydajności oraz sprawności energetycznej w porównaniu do procesorów graficznych poprzednich generacji.
  • Zabawę zarówno klasycznymi jak i najnowszymi grami w rozdzielczości 1080p i 60 kl./s z dodatkowym wsparciem dla najnowszych funkcji DirectXTM 12.
  • Korzystanie z zaawansowanych technik graficznych, takich jak NVIDIA GameWorksTM, które zapewniają więcej realistycznych wrażeń.
  • Wsparcie aplikacji GeForce ExperienceTM, bramy do świata gier PC, umożliwiającą aktualizację najnowszych sterowników Game Ready, optymalizację zainstalowanych gier oraz dzielenie się z innymi najlepszymi fragmentami rozgrywek.
  • Wykorzystanie umiejętności overclockerskich tak jak w desktopowych komputerach.

W pierwszym kwartale tego roku na rynku pojawi się ponad 30 modeli laptopów z tymi kartami od wiodących producentów. Na targach CES zostaną zaprezentowane miedzy innymi produkty firm Acer, Alienware, ASUS, Dell, HP, Lenovo oraz MSI. Wiele modeli będzie dostępnych w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. Zostaną wyposażone w najnowszą mobilną platformę Kaby Lake firmy Intel.

Powiązane treści: 

Jaki laptop dla dzieci kupić?