We. the Revolution – gra polskiego studia przeniesie nas do XVIII-wiecznego Paryża

Jeśli lubicie nietypowe gry niezależne, warto zapamiętać ten tytuł. We. the Revolution pojawi się na Steamie zimą tego roku.

Twórcy, studio Polyslash, nie zdradzili jeszcze wielu szczegółów na temat samej rozgrywki. Nie wiadomo zatem jak powinniśmy klasyfikować ten tytuł – czy jest on bliżej tradycyjnym grom przygodowym, czy raczej rodzajem symulacji. W każdym razie wiemy, że to fabuła będzie głównym atutem We. the Revolution.

Fakt posiadania władzy nad ludzkim życiem to sytuacja, która korumpuje umysł. Chcemy żeby gracz zmierzył się nie tylko z sytuacjami, które wygenerowaliśmy, ale też samym sobą. Z pokusą, która podpowiada, że wszystko stanie się łatwiejsze jeśli pokierujemy się swoim prywatnym interesem, a nie ogólną potrzebą sprawiedliwości.– mówi Dawid Ciślak, reżyser gry.
Gracz otrzyma dostęp do takich scen jak sala sądowa czy mapa Paryża, gdzie będzie mógł podejmować kluczowe decyzje. -Dzięki wykorzystaniu narzędzi takich jak np.: system budowania intryg, gracz poczuje, że ma rzeczywisty wpływ na swoje otoczenie – miasto, rodzinę, lokalną społeczność, a w szczególności przeciwników politycznych. Chcemy aby doświadczył emocji podczas planowania zdobywania wpływu w gorejącym rewolucyjnym ogniem Paryżu– komentuje Patryk Polewiak, projektant.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do oficjalnej strony gry.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.