Darmowe gry w kwietniowej ofercie Games with Gold

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360.

Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Wsteczna kompatybilność pozwala również na grę wieloosobową pomiędzy konsolami w tytułach na Xbox 360, jest bezpłatna i nie wymaga ponownego zakupu gier.

Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta. Wszystkie zestawy z konsolami Xbox One w Polsce zawierają 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

W kwietniowej ofercie Games with Gold udostępnione zostaną gry:

  • Ryse Son of Rome (99,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-30 kwietnia na konsoli Xbox One
  • The Walking Dead Season Two (79,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 kwietnia-15 maja na konsoli Xbox One
  • Darksiders (69,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 kwietnia na konsoli Xbox 360 (gra dostępna bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Assassin’s Creed Revelations (49,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-30 kwietnia na konsoli Xbox 360 (gra dostępna bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.