Najlepsi gracze FIFA 17 już w sobotę zagrają o Mistrzostwo Polski

Rozgrywki online Oficjalnych Mistrzostw Polski EA Sports FIFA 17 Ultimate Team zakończone! Wyłoniono szesnastu najlepszych zawodników, którzy już w tę sobotę (25 marca) spotkają się w Katowicach, by walczyć o prestiżowy tytuł i nagrody z puli 10 000 złotych! Decydujące starcia odbędą się w ESL Arenie.

W weekend w fazie grupowej rywalizowało w sumie czterdziestu zawodników, jednak tylko najlepsi mogli trafić do finałów. Poniżej prezentujemy pełną listę uczestników finałów Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team:

PlayStation 4

Xbox One

Mrn

Natsu

Bejott

Damie

Riptorek

Milosz93

Kamyczek92

Sroka

Wirtuoz

Joker19

Bolo

Koniu_19

Mrowinho97

XejDom

Michal-22PL

LisekHD

W jaki sposób zostanie wyłoniony Mistrz Polski? Zawody w Katowicach rozpoczną się od fazy grupowej. Utworzone zostaną cztery grupy (po dwie na PlayStation 4 i Xbox One), a do każdej trafi czterech graczy z tej samej platformy. Dwóch najlepszych zawodników z każdej kategorii uzyska awans do fazy pucharowej, w ramach której na każdej platformie odbędą się po dwa półfinały i wielki finał.

Zwycięzcy dwóch finałów spotkają się w wielkim finale Oficjalnych Mistrzostw Polski EA Sports FIFA 17 Ultimate Team, w którym stoczą po jednym meczu na obu konsolach. Lepszy zawodnik zgarnie nagrodę główną i mistrzowski tytuł. W podobny sposób zostanie wyłoniony zdobywca trzeciego miejsca.

Mistrzostwa Polski rozgrywane są w trybie Ultimate Team. To system, który stawia przed zawodnikami zupełnie nowe wyzwania, dając im przy tym więcej możliwości wyboru. Każdy zawodnik może samodzielnie zbudować skład ze wszystkich dostępnych w grze piłkarzy. Kluczem do sukcesu często okazuje się skuteczniejsza strategia.

Podział nagród Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team:

  1. 5 000 złotych
  2. 3 000 złotych
  3. 1 500 złotych
  4. 500 złotych

Zmagania wystartują 25 marca o godzinie 15:00.

0
Źródło: ESL
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.