Netflix za darmo na nowych telewizorach LG OLED i Super UHD

Już od dziś rusza promocja LG i Netflix – jednego z największych światowych serwisów streamingowych, w ramach której osoby kupujące telewizor z nowej linii na 2017 rok – LG OLED TV 4K, LG Super UHD TV lub modele LG UHD TV z serii UJ750, otrzymają bezpłatnie 3 miesięczny dostęp do serwisu Netflix w pakiecie Premium. Umożliwia on oglądanie filmów w najwyższej możliwej jakości 4K.

LG w swoich najnowszych telewizorach na 2017 oferuje wysokiej jakości obraz wyświetlany w technice HDR. To oznacza, że posiadacze telewizorów LG 4K UHD będą mogli doświadczyć wspaniałego obrazu podczas oglądania treści w jakości UHD 4K w HDR, jakie oferuje Netflix.

Tą jakość obrazu o poszerzonym zakresie tonalnym HDR i rozdzielczości 4K można od teraz podziwiać oglądając najnowszy serial Marvel’s Iron Fist, a także inne popularne produkcje, takie jak The OA, czy Chef’s Table.

Cała linia telewizorów Premium z oferty LG na rok 2017 jest zgodna ze wszystkimi formatami HDR: Dolby Vision, HDR10 i HLG, a ponadto wyposażona została w funkcję Active HDR, umożliwiającą wyświetlanie obrazu o poszerzonym zakresie tonalnym – z bogatymi szczegółami zarówno w jasnych, jak i ciemnych scenach.

W serwisie Netflix można się łatwo zarejestrować, klikając w baner z informacją o promocji, wyświetlany w menu telewizora LG. Następnie, przy użyciu pilota Magic Remote należy wyświetlić pozycję „Moje treści” i wygodnie zainstalować aplikację Netflix bezpośrednio z witryny LG Content Store. Promocyjny 3 miesięczny abonament przyznawany jest konsumentom natychmiast po wyświetleniu strony promocji Netflix.

Promocja z bezpłatnym dostępem do pakietu Premium na telewizorach LG potrwa do 16 lipca 2017.

0
Źródło: LG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.