Huawei Watch GT2e w świetnej cenie

Już 13 maja sklep MC Global Store na Aliexpress wprowadza do sprzedaży zegarek Huawei Watch GT2e – przeczytajcie dalej, bo z tej okazji przygotowali dla klientów naprawdę ciekawe promocje!
Huawei Watch GT2e w świetnej cenie

MC Global Store to autoryzowany przez Huawei sklep z długą i dobrą historią dotychczasowych promocji, także na co dzień oferujący bardzo dobre ceny na produkty tej firmy. Kilkakrotnie już prezentowaliśmy akcje specjalne MC Global Store i za każdym razem były to bardzo atrakcyjne oferty. Tym razem promocja dotyczy zegarka Huawei Watch GT2e, który sklep MC Global Store wprowadza do sprzedazy jako pierwszy na platformie Aliexpress.

Huawei Watch GT2e

Jaki jest Huawei Watch GT2e?

 • pracuje na baterii aż dwa tygodnie
 • oferuje 100 trybów sportowych, w tym 15 profesjonalnie przygotowanych zestawów ćwiczeń, 6 najpopularniejszych aktywności i aż 85 spersonalizowanych trybów ćwiczeń
 • Inteligentny tryb Smart Workout Partner
 • całodobowy monitoring, dzięki któremu możesz dbać o swoje zdrowie

Huawei Watch GT2e wykorzystuje Kirin A1, pierwszy mobilny procesor Huawei dedykowany dla urządzeń noszonych, który zapewnia wysoką wydajność pracy i niewiarygodnie niskie zużycie energii. Innowacyjna 2-układowa konstrukcja z udoskonalonymi algorytmami AI automatycznie optymalizuje wykorzystanie zasobów, aby zapewnić dłuższą żywotność baterii. W najnowszej wersji w zegarku oprócz 15 standardowych dyscyplin znalazło się aż 85 nowych trybów treningu, w tym wspinaczka, parkour, deskorolka, taniec. Dzięki funkcji TruSleep 2.0 Watch GT2e może w profesjonalny sposób analizować sen i wskazać 6 typowych problemów z odpoczynkiem, dostarczając przydatne wskazówki.

Jedną z ciekawszych nowych funkcji Huawei Watch GT2e jest Smart Workout Partner. Funkcja ta oferuje:

 • Profesjonalne kursy biegowe na różnych poziomach, od początkującego do zaawansowanego
 • Wskazówki w czasie rzeczywistym podczas treningów
 • Informacje o statusie treningu, podawane w czasie rzeczywistym
 • komentarz do osiąganych wyników, pomagający zorientować się, czy robimy postępy

Ważną nowością jest znacznie większa, niż w poprzednich modelach możliwość personalizacji, bo do dyspozycji użytkownika jest tym razem ponad 200 różnych tarcz zegarka. Można też ustawić jako tarczę dowolny obrazek z telefonu użytkownika, co daje całkowitą swobodę w tworzeniu własnych wyglądów.

W nocy smartwatch na bieżąco monitoruje tętno, analizuje oddech i przyznaje ocenę ogólnej jakości snu. Dzięki najnowocześniejszej technologii zegarek Huawei zapewnia precyzyjne monitorowanie 15 dyscyplin w czasie rzeczywistym, automatycznie rozpoznając jaki rodzaj treningu rozpoczął użytkownik. Obsługuje zarówno systemy pozycjonowania GPS, jak i GLONASS, w celu dokładnego śledzenia trasy podczas treningów na świeżym powietrzu. Jedną z ciekawszych funkcji jest pomiar nasycenia krwi tlenem (SpO2) – jednego z ważnych parametrów życiowych, które odzwierciedlają zaopatrzenie organizmu w tlen. Zbyt niski poziom SpO2 może powodować poważne objawy, takie jak brak energii, zmęczenie i zawroty głowy. Zegarek Huawei Watch GT2e obsługuje pomiar poziomu SpO2 na żądanie, pomagając zadbać o zdrowie i bezpieczny trening. Dbałość o zdrowie wspomaga też całodzienne monitorowanie stresu z funkcją TruRelax. Trening oddechowy z aplikacją pozwoli Ci pozbyć się nadmiaru negatywnej energii i zadbać o psychofizyczną równowagę.

Tak jak pisaliśmy wyżej, z okazji startu sprzedaży Huawei Watch GT2e będzie dostępny w unikalnej cenie, a w dodatku sklep przygotował kilka dodatkowych atrakcji.

Promocja cenowa (dostępne są dwie ceny, ponieważ zegarki mogą być dostarczane z dwóch magazynów sklepu, w Chinach i w Hiszpanii)

Czas promocji: 13 maja 2020, 9:00 do 15 maja 2020, 9:00

# Cena zegarków dostarczanych z Chin

Cena standardowa: 199$ -> Cena promocyjna: 129,99$ + dodatkowy kupon o wartości 2$ (dostępny przy zakupie powyżej 59$) = cena finalna 127,99$ >> (-36% od ceny bazowej)

# Cena zegarków dostarczanych z Hiszpanii

Cena standardowa: 199$ -> Cena promocyjna: 149,49$ + kod promocyjny -10$ GT2E10PLS + dodatkowy kupon o wartości 2$ (dostępny przy zakupie powyżej 59$) = cena finalna 137,99$ >> (-31% od ceny bazowej)

Jeśli zastanawiacie się, czemu warto wybrać Hiszpanię, to odpowiedzią jest czas – dostawa zakupionego urządzenia w pierwszym przypadku potrwa prawdopodobnie ok. 50 dni, podczas gdy w drugim zaledwie 3-7 dni.

Dodatkowe korzyści dla kupujących

Jeśli kupisz zegarek Huawei Watch GT2e w MC Global Store podczas trwającej między 13-15.05 promocji, masz szansę wygrać dodatkowo bardzo atrakcyjne nagrody! Jakie?

 • 5 kupujących otrzyma smartfon Huawei P40 Lite
 • 50 kupujących otrzyma zamawiany zegarek za darmo
 • 300 kupujących otrzyma darmowy, dodatkowy pasek do zegarka
 • Wszyscy kupujący Watch GT2e w dniach 13-14 maja otrzymają folię ochronną na zegarek
 • Każdy, kto w tych dniach zrobi zakupy w MC Global Store za więcej niż 500 dolarów otrzyma opaskę Huawei Band 4

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie produktowej Aliexpress oraz kanałach social media sklepu po zakończeniu akcji.

Więcej:bezcatnews