Samsung Galaxy A7

Samsung Galaxy A7 2018 – znamy specyfikację

Nowy smartfon koreańskiego producenta zadebiutuje najpewniej dopiero w 2018 roku jednak już teraz został dostrzeżony w benchmarku GFXBench. Test wydajności zdradza parametry techniczne nowej wersji Galaxy A7.

Według danych z GFXBench powinniśmy spodziewać się przede wszystkim szybszego procesora Exynos o taktowaniu 2,1 GHz względem 1,9 GHz w poprzednim modelu, mocniejszego układu graficznego (ARM Mali G71 względem Matli T860), a także większej ilości pamięci RAM (4GB zamiast 3GB). Lekką modernizację przeszedł też przedni, 16-megapikselowy aparat fotograficzny, który w nowszym modelu potrafi nagrywać wideo o rozdzielczości QHD, a nie tylko Full HD.

Reszta parametrów nie ulegnie zmianie. Otrzymamy zatem 32GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia, tylną kamerkę o rozdzielczości 16MP i 5,7-calowy wyświetlacz Full HD. Nieznana jest jeszcze pojemność akumulatora. Całość ma pracować pod kontrolą Androida 7.1.1. Samsung Galaxy A7 w nowym wariancie powinien pojawić się na rynku dopiero w okolicach nowego roku.

Galaxy A5
Model A5 (2017) dostępny jest w naszym kraju w 4 kolorach

Smartfony z serii Galaxy A trafiły do sprzedaży po raz pierwszy w 2015 roku. Od tamtej pory rodzina ta kojarzona jest z dobrą jakością wykonania, bliską segmentowi premium (aluminiowe obudowy) i specyfikacją typową dla średniej półki. W styczniu 2017 do Polski trafiły modele Galaxy A5 i Galaxy A3. Najbardziej wydajny smartfon z tej serii – poprzednik opisywanego Galaxy A7 – nie jest sprzedawany w naszym kraju. | CHIP

Źródło: gizbot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.