Apex M750 – aluminiowy “mechanik” dla zawodowców

Rama urządzenia została wykonana ze stopu aluminium serii 5000, który gwarantuje wytrzymałość przy odpowiedniej lekkości urządzenia. W Apex M750 zastosowano trzecią generację autorskich przełączników QX2 o niskiej sile nacisku i liniowym punkcie aktywacji. Jak na sprzęt dla zawodowców przystało, żywotność klawiszy określono na wysokim poziomie 50 milionów kliknięć.
apex m759
apex m759

apex m750
Wymiary klawiatury wynoszą :153,5 x 454 x 46,7 mm, a jej waga to 1 kg

Fani efektywnego podświetlenia będą zachwyceni możliwościami nowego Apexa. Klawiatura oferuje pełne spektrum kolorów RGB, które można dowolnie konfigurować z poziomu oprogramowania. Oprócz tradycyjnych efektów w rodzaju “oddychania” czy rozchodzącej się fali, znajdziemy tu bardziej fikuśne atrakcje. Dzięki funkcji Image Sync, będziemy mogli przekonwertować dowolny GIF na animowany tryb podświetlenia. Z kolei Audio Visualizer pozwoli nam na zsynchronizowanie podświetlenia z odtwarzaną muzyką. Nie brakuje tu również funkcji GameSense, która pozwala wykorzystać klawiaturę do wyświetlania danych o rozgrywce w CS: GO, Dota 2 czy Gigantic.

Klawiatura została także zintegrowana z czatem Discord. Powiadomienia z czatu będą sygnalizowane za pomocą podświetlenia w odpowiednim kolorze.

Apex M750 jest już dostępny w internetowym sklepie producenta w cenie 169,99 euro (około 725 zł). W polskich sklepach pojawi się 1 września w sugerowanej cenie 779 zł. Wkrótce klawiatura trafi do naszego testowego laboratorium, jeśli więc już teraz macie jakieś pytania dotyczące urządzenia, prosimy o zadawanie ich w komentarzach. Postaramy się na nie odpowiedzieć w recenzji produktu. | CHIP