wiedźmin w edycji rozszerzonej

„Wiedźmin” – rozszerzona reedycja

CD Projekt RED postanowiło wprowadzić do sprzedaży reedycję pierwszej odsłony swojej najbardziej znanej serii. "Wiedźmin" w edycji rozszerzonej to na szczęście coś więcej niż tylko ładne pudełeczko.

W kwietniu tego roku każdy zainteresowany mógł otrzymać Wiedźmina za darmo. Nie była to pierwsza tego typu akcja promocyjna – już wcześniej grę można było otrzymać bezpłatnie przy okazji różnych zestawów lub kupić na przecenach za grosze.
Teraz CD Projekt RED postanowiło wydać kolejny raz ten leciwy, liczący już dekadę tytuł. Tyle, że w wersji rozszerzonej. Nowa edycja zapakowana jest w piękne, metalowe pudełko z wizerunkiem Strzygi, znajdziemy w nim kilka cyfrowych dodatków: interaktywny komiks, ścieżkę dźwiękową z gry, materiały wideo z procesu produkcji, oficjalny poradnik, dwie mapy świata, a także – co powinno ucieszyć wszystkie osoby, które grały już wcześniej w „Wiedźmina” – dwie nowe oficjalne przygody i pięć stworzonych przez fanów, które gwarantują około 5 godzin dodatkowej rozgrywki.

wiedźmin w edycji rozszerzonej
Cała seria doczeka się wkrótce wydania w wersji rozszerzonej

Gra została też usprawniona technicznie – m.in. skrócono czas jej ładowania gry, zwiększono różnorodność postaci, dodano nowy system ekwipunku oraz ponownie nagrano ponad 5000 linijek tekstu. Pod względem wizualnym widać jednak, że jest to gra sprzed 10 lat, o czym powinny pamiętać osoby, które zamierzają sięgnąć po „Wiedźmina” po raz pierwszy.

Czy warto wydać 50 zł na edycję rozszerzoną? No cóż, to wersja limitowana, jej nakład jest bardzo ograniczony, a zatem może stanowić nie lada gratkę dla kolekcjonerów. Grę można zamówić w przedsprzedaży w kilku polskich sklepach cyfrowych. Z okazji dziesiątych urodzin serii, które przypadają 22 września 2017 roku, CD Projekt RED przygotowuje też kolekcjonerskie wydania dwóch kolejnych odsłon gry. | CHIP

0
Źródło: cdp.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.