alcatel

Wyciekły nowe smartfony Alcatela

Fot. mobiletelefon.ru
W pierwszym tygodniu września w Berlinie wystartują kolejne targi IFA. Alcatel zaprezentuje na nich trzy modele smartfonów: A3 Plus, A7 XL i U5 HD. Informacje o smartfonach właśnie przedostały się do sieci.

Przeciek nie ujawnia całej specyfikacji urządzeń, ale zaprezentowane dane sugerują, że nie będziemy mieć do czynienia z flagowcami, a raczej z modelami z niskiej i średniej półki cenowej.

alcatel
Alcatel A7 Xl

Największym ze smartfonów jest Alcatel A7 XL. Cechuje się on 6-calowym wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 720 p. Ekran pokrty ma być szkłem 2.5D. Na pokładzie znaleźć ma się ponadto podwójny aparat fotograficzny, ale o dość nierównym układzie soczewek (12-megapikseli + 2-megapiksele).

alcatel
Alcatel A3 Plus

Nieco mniejszym telefonem będzie A3 Plus z 5,5-calowym ekranem o rozdzielczości 720 p. W sprzedaży mają rzekomo pojawić się dwie wersje tego modelu – 3G z skanerem linii papilarnych na tylnym panelu oraz 4G ze skanerem położonym z przodu urządzenia.

alcatel
Alcatel U5 HD

Najmniejszy ze smartfonów to Alcatel U5 HD o pięciocalowej przekątnej i również rozdzielczości 720 p. Po wyjęciu z pudełka oferować ma Androida 7.0.

Nawet jeśli rozdzielczość w tej linii Alcateli jest niewielka w porównaniu do urządzeń z segmentu premium, to smartfony te będą mogły nadrobić ten ubytek dłuższym czasem pracy baterii. O szczegółach z pewnością dowiemy się na targach IFA w Berlinie. | CHIP

Źródło: phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.