hama hovecart

Elektryczna hulajnoga i gokart w jednym

Fot. Volvo
Elektryczne deskorolki wymagają od użytkownika umiejętności zachowania równowagi i odpowiedniego balansowania ciałem. Nowy wynalazek firmy Hama ma znacznie niższy próg wejścia i dodatkowo sprawia, że jazda staje się bardziej komfortowa.

Na targach IFA Hama zaprezentowała dwie nowości z działu elektrycznych pojazdów. Pierwszą z nich jest deskorolka Hama F-Cruiser rozwijająca prędkość aż do 30 km/h. Wyposażony w duże, 8-calowe koła pojazd pozwoli przejechać 15 km na jednym ładowaniu. Proces uzupełniania energii nie powinien zająć zaś więcej niż 2 godziny. Dodatkową zaletą jest aplikacja mobilna, za pomocą której można sprawdzić trasę, stan akumulatorów, ustawić oświetlenie, a także poziom trudności jazdy.

Hama f-cruiser
HAMA F-Cruiser i nakładka Hoovercart na targach IFA w Berlinie (fot. Sylwia Zimowska/ CHIP)

Można również dokupić nakładkę Hoovercraft zamieniającą deskorolkę w gokarta. Jest to siedzisko oraz gumowe uchwyty ułatwiające skręcanie. Do tego dołączony jest także regulowany drążek z trzecim kółkiem, na którym wygodnie można oprzeć nogi. Dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości deskorolka stabilnie trzyma się podłoża, więc osoby, które nie czują się pewnie jeżdżąc na stojąco, będą czuły się bardziej bezpiecznie. Co istotne gadżet ten jest kompatybilny nie tylko z F-Cruiserem, ale także z innymi deskorolkami o kołach 6,5″, 8″ i 10″. Hoovecraft został przez producenta wyceniony na 449 zł. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.