Lenovo ThinkBook 13s: kumpel, na którym możesz polegać

Oczywiście, ThinkPady to komputery przeznaczone do zastosowań biznesowych i w związku z tym wyposażone w wiele funkcji i dodatków niezbędnych w świecie korporacji, które z punktu widzenia użytkownika prywatnego nie muszą być aż tak istotne. ThinkBook 13s to notebook stworzony z myślą właśnie o nich. Lenovo wykorzystało tu wszystkie doświadczenia zdobyte z ThinkPadami, jednocześnie pozbywając się balastu i dzięki temu utrzymując cenę na bardzo rozsądnym poziomie. Zerknij tylko, co potrafi, a na pewno go pokochasz!
Lenovo ThinkBook 13s: kumpel, na którym możesz polegać

ThinkBook 13s jest lekki, kompaktowy i elegancki. Jego obudowa z matowo wykończonego aluminium daje poczucie pewności i budzi zaufanie, a przy tym jest dyskretna i stylowa zarazem – będzie pasowała zarówno do skórzanej aktówki, jak i pełnego gadżetów plecaka. Niezależnie od tego, czy piszesz po nocach eseje na temat prawa rzymskiego, czy klepiesz setki linii kodu, docenisz fantastyczną klawiaturę ThinkBooka. Doskonały klik, świetnie dobrana długość skoku, rozmieszczenie i kształt klawiszy sprawiają, że pisanie na niej to prawdziwa pieszczota dla palców. Aha, warto wiedzieć o czymś jeszcze – kolejnej cesze wziętej prosto z ThinkPadów. Otóż jeśli stojący obok twojego ThinkBooka kubek z kawą, energetyk, albo złocisty napój popularny wśród studentów przewrócił się prosto na klawiaturę, nie musisz zrywać się w panice krzycząc słowa powszechnie uznawane za nieodpowiednie dla uszu młodzieży. Nic się nie stało – ten notebook jest zaprojektowany tak, żeby bez szwanku znieść nawet 60 cm3 wody.

Jeśli w tym momencie zacząłeś czytać z większym zainteresowaniem, a przed oczami stanęły ci nie najlepsze, delikatnie mówiąc warunki w których na hydrologii, biologii albo meteorologii przychodzi często zbierać dane w terenie, to dobrze trafiłeś. ThinkBook nie tylko nie boi się zachlapania, ale został też gruntownie przetestowany pod kątem odporności na nacisk, wibracje i ekstremalne temperatury. Tak, to właśnie komputer, który będzie po prostu działał, zamiast zmuszać cię do zamartwiania się, czy nic mu się nie stanie. No i jest jeszcze bezpieczeństwo innego rodzaju. Bezpieczeństwo twoich informacji oraz twojej prywatności.  Zaczynając od tej ostatniej – Lenovo zastosowało w swoim notebooku niezwykle proste, ale stu procentowo skuteczne i bardzo potrzebne rozwiązanie: ThinkShutter, czyli fizyczną, przesuwaną osłonę zasłaniającą obiektyw kamery, kiedy jej nie używasz. Najlepsza ochrona przed potencjalnym podglądaczem! Zintegrowany w ThinkBooku chip TPM zapewnia szyfrowanie danych i bezpieczne blokowanie dostępu do komputera, współpracując z pewnym, szybkim i wygodnym czytnikiem linii papilarnych wbudowanym w przycisk zasilania. Nikt niepowołany nie dostanie się do twoich zdjęć, filmów i dokumentów, a kiedy ty będziesz chciał uzyskać do nich dostęp, wystarczy jeden ruch palca.

ThinkBook 13s ma też wszystko to, czego oczekujesz od notebooka który ma być twoim kompanem. Najnowsze procesory Intel Core, szybka pamięć RAM i dyski SSD zapewniają wydajność, dzięki której praca będzie pracą, nauka nauką a zabawa – zabawą, a nie frustrującym oczekiwaniem na przełączenie się okien, przeliczenie danych w arkuszu kalkulacyjnym czy  wczytanie dużego pliku filmowego. Pojemna bateria w połączeniu z energooszczędnymi komponentami pozwala uzyskać nawet 11 godzin pracy bez ładowania, a kiedy już ThinkBooka 13s trzeba podłączyć do prądu, technologia szybkiego ładowania RapidCharge jest w stanie napełnić 80% pojemności baterii w zaledwie 60 minut.

Na studiach najważniejsi są kumple, na których możesz polegać. ThinkBook 13s zdecydowanie może zostać jednym z nich. | CHIP

 

Więcej:bezcatnews