meetup

Użytkownicy YouTube’a spotkają się w Krakowie

MeetUp to nie tylko możliwość spotkania youtuberów, których ogląda się w sieci na co dzień, ale też okazja do przetestowania najnowszych gier i sprzętu. Będą panele dyskusyjne z twórcami i koncerty. Jak zauważa Tobiasz Wybraniec z agencji GetHero, organizatora MeetUpu, to także propozycja dla rodziców:

Po poprzednich edycjach mieliśmy wiele sygnałów, że rodzice w końcu zrozumieli, czym jest YouTube – podkreśla Wybraniec.

Partnerem imprezy jest Musical.ly – aplikacja mobilna do tworzenie krótkich filmów wideo. Jeden z punktów programu to konkurs „The Muser Battle” dla najbardziej utalentowanych twórców.

Impreza wystartuje 9 września o 11:30 w krakowskiej Tauron Arenie. Wejście jest darmowe, ale za część dodatkowych atrakcji trzeba będzie zapłacić. Bilet premium (tylko 100 sztuk po 300 złotych) pozwoli na wstęp już od 9:00 oraz na teren strefy premium. Zapewnia też dostęp do gadżetów oraz poczęstunku. Osoby, którym zależy na spotkaniu z youtubowymi gwiazdami, reZigiuszem i Izakiem, mogą kupić bilet Meet & Greet za 500 złotych (również tylko 100 sztuk). Bilet Fasttrack, uprawniający do wejścia osobną bramą od godziny 9:00, kosztuje 50 złotych.

Szczegółowe informacje o biletach, youtuberach i atrakcjach znajdziecie na stronie MeetUpu. | CHIP