Najlepsze aplikacje i gry tej jesieni

Android Excellence to sekcja, która pojawiła się w Google Play w czerwcu 2017 roku. Cyklicznie umieszczane są w niej aplikacje i gry polecane przez Google. Dzięki temu łatwiej trafić na oryginalne programy o najwyższej jakości.

Google Android Excellence to lista wybranych przez Google aplikacji, która jest aktualizowana co trzy miesiące. W tym kwartale specjaliści wyróżnili 12 programów użytkowych oraz 13 gier. Instalując je mamy pewność, że są to programy dobrze zaprojektowane, stabilne i przydatne, a w przypadku gier dadzą nam dużo frajdy.

W najświeższym zestawieniu znajdziemy m.in. Bring! Grocery Shopping List, która pozwala tworzyć graficzne listy zakupów, mające być bardziej funkcjonalne niż ich tekstowe odpowiedniki. Wyróżniono także Fotor – aplikację do zaawansowanej edycji zdjęć i łączenie ich w kolaże oraz Money Lover – oprogramowanie do zarządzania domowym budżetem.

aplikacje
Money Lover, Fotor i Bring!

Jeśli chodzi o gry na liście znalazły się zarówno tytuły przygodowe takie jak Karma Incarnation opowiadająca w dowcipny sposób historię miłości dwóch dusz, pozycje wyścigowe w rodzaju Crash of Cars, w którym liczy się nie tyle pozycja na mecie, co jak najdłuższe utrzymanie na torze czy gry logiczne takie jak Bubble Witch 3 Saga, o klasycznych zasadach i ładnej oprawie graficznej.

Poniżej znajdziecie wszystkie wyszczególnione przez Google aplikacje:

Aplikacje użytkoweGry
AgodaAsphalt 8
AlarmMonBubble Witch 3 Saga
Bring!Castle Creeps
CastBoxCrab War
Email by EdisonCrash of Cars
EveDan of the Man
FotorDawn of Titans
MintDream Defense
MoneyLoverIron Marines
OnefootballKarma Incarnation 1
RobinhoodPostknight
VikiSkyforce Reloaded
Zombie Age 3

W sklepie Google Play znajduje się ponad 2,8 milionów aplikacji (dane z marca 2017 r.) i wiele osób ma problem, by odnaleźć te faktycznie sensowne. Takie zestawienia, podobnie jak wprowadzony niedawno mechanizm, ukrywający w wynikach wyszukiwania źle działające i posiadające niską ocenę tytuły, pokazują, że Google doskonale zdaje sobie z tego sprawę i próbuje różnych sposobów rozwiązania problemu swoistej „nadprodukcji”. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.