Humble Bundle sprzedane

Na Humble Bundle można kupić gry w pakietach, często w bardzo atrakcyjnych cenach. Teraz serwis sam został kupiony, a nabywcą jest IGN.

Amerykańska strona Humblebundle.com została kupiona przez IGN. Znany, działający od niemal 20 lat (założony w 1998 roku) portal o grach nie wydaje się naturalnym nabywcą coraz bardziej popularnej strony z paczkami gier. Szczegóły umowy nie są znane.

– –Wybraliśmy IGN ponieważ oni rzeczywiście rozumieją naszą wizję, podzielają naszą pasje wobec gier i wierzę, że pomogą nam promować dobry cyfrowy content jednocześnie wspierając działania charytatywne. – powiedział współzałożyciel Humblebundle Jeffrey Rosen i dodał: „Nie mogę sobie wyobrazić lepszego partnera niż IGN by pomóc w realizacji misji Humblebundle

Humble Bundle to serwis, o którym wspominaliśmy wielokrotnie. Daje on bowiem możliwość taniego, a przy tym w pełni legalnego nabywania gier. Kupuje się je w paczkach, których cena często jest niższa niż w przypadku pojedynczej gry. Część wpłaconych pieniędzy może być także przekazana wolą nabywcy na cel charytatywny.

Aktualnie serwis oferuje dwa naprawdę świetne pakiety: jeden, zawierający m.in. „Borderlands 2 Endless RPG Lands Bundle” oraz drugi (i uwaga, ta oferta zaraz się kończy) „Stardock Bundle„, w którym znajdziemy np. „Ashes of Singularity”. | CHIP

0
Źródło: IGN
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.