Przemaluj arcydzieło, wygraj Surface’a Pro

Zasady konkursu są proste – wystarczy w sposób cyfrowy przemalować jedno lub kilka dzieł z dostępnej pod TYM linkiem galerii. Im ciekawszy pomysł i im lepsze wykonanie tym większa szansa na zgarnięcie nagrody – Surface’a Pro z rysikiem Surface Pen i klawiaturą. Microsoft nie ogranicza wyobraźni kandydatów – grunt, by przeróbki dotyczyły tematycznie współczesności. Prace należy przesyłać na adres: [email protected] do 23 listopada. Pełny regulamin konkursu znajdziecie pod TYM linkiem.
surface pro
surface pro

Zgłaszane przez uczestników ilustracje można oglądać na stronie Behance. Konkurs prowadzony jest pod patronatem Magdaleny Pankiewicz, znanej polskiej ilustratorki, która by zainspirować kandydatów sama dokonała kilku przeróbek m.in. “Narodzin Wenus” czy “Autoportretu Vincenta Van Gogha”.

Surface Pro to najnowsza odsłona flagowej serii hybrydowych komputerów łączących w sobie zalety ultralekkich notebooków i tabletu. Na pokładzie tej 13,5-calowej maszyny znajdziemy procesor Intel Core i7-7660U, 16GB RAM-u oraz dysk SSD 512 GB. Jeśli jesteście ciekawi jak Surface Pro sprawdza się w praktyce zapraszamy do zapoznania się z naszym testem. Przypominamy, że już w grudniu do sprzedaży trafi wersja laptopa z modułem LTE. | CHIP