star wars battlefront 2

Star Wars Battlefront 2 za darmo w ten weekend

Zagraj w wieloosobową strzelankę na miesiąc przed premierą.

Otwarta beta rozpocznie się 6 października o godzinie 10:00 czasu polskiego i potrwa do 9 października do godziny 16.00. Gracze będą mieli zatem cały weekend na przetestowanie nowej strzelanki DICE. Osoby, które zdecydowały się na zakup gry w przedsprzedaży będą mogły dłużej cieszyć się okresem próbnym – otrzymają oni dostęp do wersji beta już jutro, 4 października, od godziny 10:00. Aby skorzystać z opcji wcześniejszej zabawy, konieczne będzie aktywowanie klucza otrzymanego w momencie zakupu gry. Osoby, które nie kupiły gry pobiorą klienta „Star Wars Battlefront 2” w dniu uruchomienia otwartej bety. EA nie pominęło żadnej z platform – w wydarzeniu uczestniczyć będą zarówno gracze komputerowi jak i posiadacze konsol PS4 i Xbox One.

W otwartej becie czekać będzie można wybrać spośród kilku trybów rozgrywki:

 • Galaktyczny szturm – główny tryb gry oferujący odmienne cele dla drużyn złożonych z 20 graczy. Część graczy będzie mogła wcielić się w obrońców Naboo, a część w atakujących pałac królewski. Do dyspozycji będą 4 klasy żołnierskie, a także kilka pojazdów.
 • Natarcie gwiezdnych myśliwców – klasyczna bitwa w kosmosie pomiędzy drużynami złożonymi z maksymalnie 12 graczy. Walka odbywać się będzie na planszy Fondor, gdzie flota Imperium i Rebelii zmierzy się z sobą by uzyskać kontrolę nad stocznią orbitalną.
 • Tryb ataku – pojedynki dwóch ośmioosobowych drużyn, które rozegrają się na planecie Takodana znanej z filmu „Przebudzenie Mocy”.
 • Tryb arcade – tryb dla maksymalnie 2 graczy, w tym także dla osób bawiących się na podzielonym ekranie. Jest to klasyczne odpieranie kolejnych fal przeciwników.

W trakcie testów gracze będą mogli wcielić się w bohaterów, takich jak Han Solo, Darth Maul czy Boba Fett. Choć wszystkie zdobyte w tym okresie punkty i nagrody przepadną, to w podziękowaniu za wzięcie udziału w wydarzeniu uczestnicy otwartej bety otrzymają „skrzynkę fundatora” z unikalną emotką dla Dartha Maula.

star wars battlefront 2
Jedną z atrakcji bety będzie możliwość wcielenia się w pilotów myśliwców

Minimalne wymagania sprzętowe dla komputerów PC to:

 • System: 64-bitowy Windows 7 SP1, Windows 8.1 lub Windows 10
 • Procesor: AMD FX-6350 lub Core i5 6600K
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7850 2 GB lun Nvidia GeForce GTX 660 2GB
 • DirectX: karta graficzna zgodna z DirectX 11,0 lub równorzędna
 • Połączenie internetowe: łącze internetowe o przepustowości co najmniej 512 KBPS
 • Miejsce na dysku twardym: 55 GB

Pierwsza część serii ukazała się na rynku w 2015 roku i nie spełniła oczekiwań graczy. Chłodnemu przyjęciu winny był m.in. brak kampanii jednoosobowej i większego nacisku na fabułę. Sequel ma nadrobić te zaległości. W „Star Wars Battlefront II” wcielimy się w rolę córki admirała Imperium, Iden Versio, która będzie stała po ciemnej stronie mocy. Główną osią zabawy pozostanie jednak mimo wszystko tryb wieloosobowy. | CHIP