biedronka

Biedronka z promocją na gry PC, PS3 i PS4

Fot. biedronka
W najbliższy poniedziałek, 20 listopada w sieci sklepów Biedronka rusza kolejna fala promocji dla graczy. Tym razem z oferty będą mogli skorzystać zarówno posiadacze komputerów PC jak i użytkownicy konsol PlayStation.

Biedronka jeszcze nie zdecydowała się na opublikowanie pełnej listy gier, ale z dostępnych informacji wynika, że gracze będą mieli w czym wybierać. W ofercie znalazły się zarówno strzelanki takie jak „Doom” czy „Far Cry 4”, gry akcji w stylu „Rise of the Tomb Rider” jak i pozycje dla dzieci w rodzaju „LEGO Ninjago”. Pozycje podzielono według trzech przedziałów cenowych:

Gry za 39,99 zł:

Gry za 59,99 zł:

Gry za 79,99 zł:

Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na wersje gier na konsole PS4 (sprawdź aktualną cenę), gdyż są one dużo tańsze niż ich cyfrowe odpowiedniki. Przykładowo „Doom” w PS Store kosztuje 129 zł, a w Biedronce znajdziemy go za 59 zł. Przypominamy, że w sklepach mogą pojawić się jedynie wybrane tytuły, a liczba egzemplarzy w promocji jest ograniczona. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.