humble care package bundle

Humble Care Package Bundle – 27 gier za 110 zł

Tylko do jutra (21.11.2017 r.) do godziny 20.00 możecie wzbogacić swoją bibliotekę gier o sporą liczbę ciekawych tytułów niezależnych i równocześnie pomóc wybranej organizacji charytatywnej.

Zazwyczaj dochód z akcji Humble Bundle rozdzielany jest na organizatorów akcji, twórców gier i instytucje charytatywne. Pakiet Care Package Bundle jest jednak szczególny, gdyż cały zysk ze sprzedaży powędruje do jednej lub wszystkich organizacji – użytkownik sam wybiera czy chciałby wspomóc Amerykański Czerwony Krzyż, Lekarzy bez Granic, Save the Children, Global Giving czy Direct Relief. Wyjątkowo nie ma też możliwości wyboru progów cenowych – do dyspozycji jest tylko jeden zestaw 27 gier, który kosztuje dokładnie 30 dolarów (około 108 zł).

W paczce znajdziemy dużo uznanych przez graczy i recenzentów gier niezależnych m.in. symulator wiejskiego życia „Stardew Valley”, symulator przetrwania na obcej planecie „Starbound”, melancholijną grę przygodową „Machinarium”, wielokrotnie nagradzaną interaktywną opowieść kryminalną „Her Story”, polski thriller o tajemnicy na przełęczy Diatłowa „Kholat” czy taktyczną grę fabularną w cyberpunkowej stylistyce „Shadowrun Returns”. Dla miłośników trudnych wyzwań i tzw. „gier nie do przejścia” w pakiecie znalazł się też rewelacyjny „Darkest Dungeon”.

Pełną listę gier znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia. Do tej pory gracze wpłacili już 1,3 miliona dolarów. Humble Bundle zostało założone w marcu 2010 roku. Co tydzień wystawiane są na sprzedaż gry jednego producenta bądź zestawy tematyczne. Można także zapisać się na subskrypcję miesięcznych paczek, gdzie za kwotę 12 dolarów otrzymuje się zestaw gier niezależnych. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.