iiyama

iiyama z pierwszym zakrzywionym monitorem dla graczy

Fot. Volvo
Model G-MASTER G3266HS-B1 to 32-calowy monitor o rozdzielczości Full HD, który został wyposażony w matrycę VA, technologię AMD FreeSync i funkcję OverDrive, eliminującą nieostrości obrazu.

Japoński producent wprowadził do swojej oferty nowe urządzenie z serii Gold Phoenix. 32-calowy monitor G-Master G3266HS oferuje graczowi nie tylko matrycę VA, która cechuje się doskonałym odwzorowaniem kolorów, ale także stopniem zakrzywienia na poziomie 1800R. W tym ostatnim aspekcie producent zadbał, by stopień zakrzywienia odpowiadał krzywiźnie ludzkiego oka. Zdaniem producenta ma to sprawić, że oglądanie treści na takim ekranie będzie jak najbardziej naturalne.

iiyama
G-MASTER G3266HS-B1 oferuje delikatne, naturalne zakrzywienie obrazu

Monitorowi nie brakuje obsługi najnowszych technologii generowania obrazu. Poza częstotliwością odświeżania równą 144Hz, sprzęt iiyamy oferuje także funkcję AMD FreeSync eliminującą zacięcia w odtwarzaniu skomplikowanych animacji, funkcję OverDrive likwidującą nieostrości podczas wyświetlania dynamicznych scen oraz filtr redukcji niebieskiego światła. W obudowie monitora znajdziemy wyjście VGA, DVI, HDMI, DisplayPort, głośniki, wyjście słuchawkowe oraz uchwyt z tyłu obudowy umożliwiający powieszenie headsetu. Sugerowana przez producenta cena to 1900 zł, ale w polskich sklepach internetowych znajdziecie go już za 1799 zł.

iiyama to japońska firma zajmująca się produkcją monitorów oraz paneli LED od 1972 roku. W jej ofercie znajdziemy zarówno wyświetlacze dedykowane graczom, jak powyższy G-Master jak i urządzenia biurowe oraz wielkoformatowe, interaktywne panele. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.