Corsair K68 RGB – klawiatura dla graczy przygotowana na każdy sztorm

Na biurkach często stawiamy nie tylko akcesoria komputerowe, ale też jedzenie i napoje, którymi posilamy się w trakcie pracy czy zabawy. Wylanie Coca-Coli czy zwykłej wody na klawiaturę często kończy się wyrzuceniem sprzętu do kosza. Dlatego Corsair w swoim modelu K68 RGB każdy przełącznik Cherry MX Red otoczył gumową osłoną, która zatrzymuje ciecz oraz blokuje kurz uniemożliwiając uszkodzenie akcesorium. Bariera ta nie wpływa w żaden sposób na stopień jasności podświetlenia.
corsair k68
corsair k68

Jeśli chodzi o podświetlenie użytkownik ma do wyboru pełne spektrum RGB. Każdy klawisz może ubarwić innym kolorem światła według własnych preferencji, skorzystać z fabrycznych ustawień producenta lub wgrać profil stworzony przez innych graczy. Corsair Utility Engine pozwala dodatkowo na pełną synchronizację wszyskich peryferyjnych urządzeń Corsair takich jak myszki, słuchawki, podkładki itp.

k68
Gumowe osłonki zabezpieczą klawiaturę przed wodą (fot. Corsair)

K68 została wyposażona w odczepianą podpórkę pod nadgarstki oraz przyciski multimedialne. Sprzęt jest już dostępny w sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 599 zł.

Więcej o klawiaturach mechanicznych dowiecie się z naszego poradnika.

Corsair to amerykański producent, który rozpoczął swoją karierę od produkcji pamięci RAM w 1994 roku. Dziś w jego ofercie znajdziemy także zasilacze, pamięci USB, dyski SSD, akcesoria peryferyjne czy zaawansowane platformy dla graczy. | CHIP