iiyama wprowadza do oferty śnieżnobiałe monitory

Wszystkie trzy monitory charakteryzują się wąskimi ramkami, dzięki którym można je wykorzystać do tworzenia stanowisk wielomonitorowych. Podstawy ekranów mają regulowaną wysokość oraz funkcję obrotu do pionu. Dodatkowo wspierają technologię podświetlenia flicker-free oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, dzięki czemu minimalizują efekt zmęczonych oczu. Poza białą wersją kolorystyczną w sklepach znajdziemy także tradycyjną czarną.
iiyama
iiyama

Model XUB2792QSU-W1 wyposażono w matrycę 27” o rozdzielczości WQHD, wykonaną w
technologii IPS. Monitor posiada wyjście słuchawkowe, port DVI, HDMI, DisplayPort, USB oraz wbudowane głośniki. Urządzenie odznacza się ponadto jasnością na poziomie 350 cd/m². Cena monitora została ustalona na poziomie 1700 zł.

iiyama
Monitory mogą pracować w orientacji poziomej lub pionowej (fot. materiały prasowe)

 

Osobom, które nie potrzebują tak dużego ekranu iiyama proponuje model XUB2492HSU z 24-calową przekątną, rozdzielczością Full HD oraz jasnością na poziomie 250 cd/m². Zamiast portu DVI monitor otrzymał port – reszta złączy jest taka, jak w powyższym modelu. Cena XUB2492HSU została ustalona na poziomie 899 zł.

Ostatnia z nowości z kolei, B2791HSU-W1, to monitor o 27-calowej przekątnej i rozdzielczości Full HD, który charakteryzuje się matowym wykończeniem panelu LED, technologią FreeSync i czasem reakcji na poziomie 1ms, co sprawia, że powinni go rozważyć zwłaszcza osoby grające i oglądające filmy na komputerze. Monitor pojawi się w sklepach w cenie 1099 zł.

iiyama to japońska firma zajmująca się produkcją monitorów oraz paneli LED od 1972 roku. W jej ofercie znajdziemy zarówno wyświetlacze dedykowane graczom, jak powyższy G-Master jak i urządzenia biurowe oraz wielkoformatowe, interaktywne panele. | CHIP