LaCie DJI Copilot – dysk zewnętrzny do pracy w ekstremalnych warunkach

LaCie DJI Copilot, czyli dysk zewnętrzny, pozwala na przeniesienie danych bezpośrednio z karty SD, smartfonu, aparatu, a także kamery drona. Aby przejrzeć zdjęcia nie trzeba uruchamiać komputera, wystarczy skorzystać z aplikacii BOSS (Backup On Set solution), która pozwala zarządzać i organizować pliki bezpośrednio z urządzenia podłączonego do dysku. To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie w podróży. A budowa dysku powoduje, że niestraszne mu ekstremalne warunki pogodowe.
dji copilot
dji copilot

lacie dji copilot
Na wbudowanym wyświetlaczu znajdziemy informację o stanie baterii i wolnej przestrzeni dysku

LaCie DJI Copilot oferuje 2 TB na dane, a zatem można na nim przechować około 65 godzin nagrań w rozdzielczości 4K i 30 kl./s. oraz 20 tys. plików RAW. Dodatkowo dysk objęty jest trzyletnim serwisem Rescue Data Recovery, gwarantującym usługi odzyskiwania danych. Z urządzenia można też korzystać tak jak z powerbanku. LaCie DJI Copilot trafi do sprzedaży wiosną tego rok w sugerowanej cenie 1749 zł. Jeśli zależy wam jedynie na dysku zewnętrznym do użytku domowego niezłym wyborem jest też Seagate Backup Plus 4TB (sprawdź aktualną cenę).

Seagate to amerykańska firma produkująca nośniki danych od 1979 roku. Pierwszym jej produktem był dysk twardy o pojemności 5 megabajtów (1981 rok). Aktualnie firma przymierza się do wdrożenia na rynek dysków o pojemności 14 i 16 TB. | CHIP