Project Linda Razera jednak wejdzie do sprzedaży?

Project Linda, bo tak Razer nazwał niecodzienny model laptopa, który de facto jest bazą dla smartfonu, ma szanse wejść do produkcji. Skąd taka wiadomość? Ano z jednego z najlepszych źródeł wszelkich technologicznych przecieków (ale nie tylko takich): z Twittera.
Project Linda Razera jednak wejdzie do sprzedaży?

Popularny amerykański youtuber, Marques Brownlee, znany szerzej jako MKBHD kilka dni temu umieścił na swoim profilu na Twitterze wpis, w którym wyraża nadzieję, że Project Linda stanie się rzeczywistym produktem, jednocześnie zaznaczając, że tego się nie spodziewa.

I niby nic takiego, bo co z tego, że ktoś, nawet dość znany, chciałby, aby laptop Razera wszedł do produkcji? Otóż jednym z pierwszych komentujących był Min-Liang Tan, CEO Razera, znany skądinąd z dużej aktywności w mediach społecznościowych oraz z dużego wpływu na powstające produkty firmy.

No cóż… jak nie on to kto?

Z dalszej części rozmowy wynika m.in. to że slot na telefon dopasowany jest tylko do jednego modelu telefonu i jest nim Razer Phone 2, czyli model, którego na rynku jeszcze nie ma. Następca pierwszego smartfonu firmy ma się ukazać na rynku dopiero jesienią, a konkretnie we wrześniu. Do premiery prawdopodobnie dojdzie na berlińskich targach IFA, jako że jest to jedyna duża jesienna impreza. Informacja o dopasowaniu złącza pod konkretny model telefonu sugeruje, że Razer na poważnie myśli o Project Linda.

Czy waszym zdaniem tego typu urządzenie, a właściwie urządzenia, bo do działania laptopa niezbędny jest tu smartfon, mają szansę na rynkowy sukces? | CHIP

Więcej:bezcatnews