Samsung Flip – interaktywna tablica do pracy zespołowej

Samsung Flip może przydać się na spotkaniach firmowych, podczas warsztatów i szkoleń. Uczestnicy po sparowaniu swojego telefonu lub tabletu z tablicą wyświetlą na niej dokumenty oraz zdjęcia. Sprzęt nadaje się do wspólnych prac nad projektami – z urządzenia równocześnie mogą korzystać maksymalnie cztery osoby, dodając treści i tworząc notatki. Kolor wirtualnego pióra i zakreślacza wybiera użytkownik.
Samsung Flip – interaktywna tablica do pracy zespołowej

Ekran ma 55” (fot. Samsung)

Wyświetlacz jest mocowany na stojaku, da się go obrócić pionowo i poziomo. Tablicę można też przymocować do ściany. Samsung Flip to ekran o przekątnej 55″, działa w rozdzielczości 4K, obraz widać dobrze z różnych kierunków, szczegóły dostrzeżemy pod kątem 178 stopni, z każdej strony. Urządzenie udostępnia użytkownikom podgląd tablicy na ich urządzeniach. Po sparowaniu prezentację obejrzymy na żywo na komputerze, smartfonie albo tablecie.

Interaktywna tablica (fot. Samsung)

Samsung Flip działa pod kontrolą systemu Tizen 3.0, jest w stanie zapisać 20 multimedialnych stron z notatkami i adnotacjami. Oprogramowanie dysponuje wyszukiwarką, która pozwoli odnaleźć odpowiedni fragment prezentacji. Po spotkaniu Flip zapisuje wszystkie treści w centralnej bazie danych. Dzięki temu uczestnicy spotkania nie muszą sami robić notatek. Prowadzący warsztat i jego uczestnicy, logując się, mają potem dostęp do materiałów – mogą je przesłać mailem lub wydrukować. | CHIP