Wkrótce premiera Xiaomi Mi Mix 2S

Mi Mix 2, jeden z dwóch flagowców Xiaomi, pojawił się w drugiej połowie zeszłego roku i trudno nazwać go starym (tu sprawdzicie aktualną cenę). Bezramkowy smartfon to z pewnością jedno z ciekawszych urządzeń chińskiego producenta. Ale już za chwilę pojawi się jego następca, który właśnie został ujawniony w nowym przecieku.
Wkrótce premiera Xiaomi Mi Mix 2S

Jaki ma być Xiaomi Mi Mix 2? Przede wszystkim będzie podobny do poprzednika. Spodziewać się należy więc bezramkowego ekranu oraz bardzo wydajnych podzespołów. Prawdopodobnie we wnętrzu znajdzie się nowy Snapdragon 845, zatem Xiaomi Mi Mix 2S może w chwili premiery być jednym z najwydajniejszych smartfonów na rynku. Obok Samsunga Galaxy S9 oczywiście. Jak będzie wyglądał nowy smartfon Xiaomi? Poniżej rendery pochodzące z wcześniejszych przecieków. Tak, są ze sobą niezgodne, co może tylko świadczyć o tym, że Xiaomi dość dobrze pilnuje swojej nowej zabawki.

Podobny do… no właśnie: bardziej do Mi Mix 2 czy iPhone X? (fot. TechnoCodex)

Trzeba przyznać że to co widzimy na zdjęciu powyżej wygląda dość interesująco. Zdecydowano się na umieszczenie aparatu przedniego w narożniku, co może być dobrym posunięciem ze strony producenta.

Zdecydowanie bardziej iPhone’owy wygląd dzięki charakterystycznemu miejscu na aparat (fot. gizchina)

W drugim przypadku widzimy urządzenie bardziej przypominające iPhone’a X. Ta wersja wydaje mi się bardziej prawdopodobna. Niezależnie od tego, jak ostatecznie będzie wyglądać smartfon, jednego nie należy się spodziewać: wyraźnych, grubych ramek ekranu.

Xiaomi Mi Mix 2S będzie miał prawdopodobnie swoją premierę podczas MWC 2018. Możliwe, że Xiaomi zrobi towarzyszącą targom w Barcelonie imprezę towarzyszącą dzień wcześniej. Podobnie jak Samsung, który premierę S9 i S9 Plus zaplanował na 25 lutego. A zatem może się okazać, że to Xiaomi, nie Samsung, pierwsze pokaże smartfona ze Snapdragonem 845. Choćby chiński producent miał wyprzedzić Koreańczyków o ledwie kilka godzin, może to odciągnąć część uwagi od flagowego modelu Samsunga. | CHIP

Więcej:bezcatnews