Znamy listę gier na Razer Phone’a

Fot. Razer
Wybraliśmy najciekawsze propozycje, które warto wypróbować na tym urządzeniu. Piszemy m.in. o "Tekkenie", "Deus Ex Go" i "World of Tanks: Blitz".

Razer Phone został skonstruowany specjalnie dla graczy. Ma 5,7-calowy wyświetlacz LCD, pokryty Coring Gorilla Glass 3. Uzyskuje rozdzielczość 1440 x 2560. Ma mocny procesor Snapdragon 835 i 8 GB RAM-u. Długą rozgrywkę zapewni bateria o pojemności 4000 mAh, która szybko ładuje się dzięki technologii Quick Charge. Poniżej wybór najciekawszych tytułów, według redakcji CHIP-a.

Na szczególną uwagę zasługują zręcznościówki, gdzie sterowanie smartfonem jest wygodne. W 120 hercach zagramy między innymi w androidowe wersje „Tekkena”, „Mortal Kombat X”, a także w obie części „Injustice”.

Warto zwrócić uwagę na gry logiczne. Polecamy wam szczególnie takie tytuły jak „Talos Principle”, „Lara Croft Go” lub „Deus Ex Go”. Naszym zadaniem jest w nich wydostanie się z labiryntu drogą rozwiązywania zagadek. Musimy również unikać wrogów. Ciekawa rozrywka na długą podróż pociągiem.

Także fani strategii czasu rzeczywistego znajdą coś dla siebie. Pomimo, że RTS-y raczej kojarzą się z PC, na pewno warto wypróbować smartfonową wersję gry „Warhammer 40000: Freeblade”. Kierujemy tu potężną machiną, niszcząc wszystko co stanie nam na drodze. Można wybrać też „World of Tanks: Blitz” albo „World of Warships”.

Co ciekawe, na smartfonie Razera zagramy również w produkcje typu MMORPG. Fanom tego gatunku polecam szczególnie „Lineage 2: Revolution” – mobilną wersję jednego z pierwszych wieloosobowych RPG-ów online, który czaruje wspaniałym światem pełnym fantastycznych postaci, takich jak elfy, smoki i orki.

Pełną listę gier na Razer Phone’a znajdziecie na stronie producenta. A może macie inne propozycje, o których nie napisaliśmy? | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.