ESL One 2018 i IEM – dodatkowe atrakcje dla widzów

Już za trzy dni, 24-25 lutego w Katowicach odbędzie się ESL One – pierwszy światowy turniej typu major w grę “Dota 2”. Szesnaście drużyn z całego świata powalczy o nagrody, których łączna pula wynosi 3,6 mln złotych. Za sprawą MSI, firmy znanej z akcesoriów dla graczy (choć nie tylko), zwiedzający, którzy pojawią się na turnieju, będą mogli wziąć udział w wielkim konkursie wiedzy o grach wideo, zadać pytania “Drużynie Smoka” oraz posłuchać na żywo polskiego youtubera, Patryka “Roja” Rojowskiego oraz influencera Kalucha, którego kanał ma już ponad milion subskrybentów. Chętni wezmą udział w pojedynkach “FIFA 18” oraz przedpremierowo w “Ancestor Legacy”.
msi iem 2018
msi iem 2018

Polska publiczność co roku wypełnia po brzegi katowicki Spodek (fot. Adela Sznajder/ESL)

Dodatkowe atrakcje przygotowało MSI również dla widzów Intel Extreme Masters, który odbędzie się 3-5 marca również w Hali Expo w Katowicach. Podczas IEM wyłonione zostaną najlepsze drużyny e-sportowe w grach takich jak “CS:GO” (pula nagród 2 mln zł) i “Starcraft II” (pula nagród 900 tys. zł). W trakcie wydarzenia goście będą mogli zmierzyć się w miniturnieju GWINTA na specjalnych kontach z odblokowanymi kartami, sprawdzić swoją z “League of Legends”, “Counter Strike” i przekonać się, jak dobrze znają ścieżki dźwiękowe gier. W labiryncie “Dragon Hunt” będzie można wziąć udział w polowaniu na Smoczysława. Z widzami spotkają się również znani youtuberzy oraz cosplayerzy.

msi
MSI Trident 3 (fot. MSI)

Na obydwu imprezach znajdą się stoiska firmowe firmy MSI, a na nich najnowszy sprzęt dla graczy, np. klawiatura mechaniczną GK80, myszki Clutch GM60 z wymiennymi panelami, seria notebooków GT75 z mechanicznymi klawiaturami dostarczanymi przez SteelSeries, a także najmniejsze na świecie gamingowe dekstopy MSI Trident 3. Dla wszystkich tych, którzy nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu producent przygotował też internetową promocję urządzeń dla graczy. | CHIP