Far Cry 5 na PC za darmo

Gracze którzy chcieliby zwalczyć siejącą terror sektę w świecie “Far Cry 5”, mogą otrzymać za darmo najnowszą odsłonę gry. “Far Cry 5” przy zakupie wybranych, gotowych komputerów z kartami graficznymi Radeon RX Vega 64, RX Vega 56 lub RX 580. Promocja będzie uruchamiana przez partnerów AMD. .

AMD blisko współpracowało z Ubisoft przy tworzeniu Far Cry 5. Gra będzie obsługiwać kilka zaawansowanych funkcji wspieranych przez karty graficzne Radeon RX Vega, w tym: Rapid Packed Math (poprawia obliczenia związane z fizyką w grze), Shader Intrinsics (wsparcie dla sprzętowych funkcji cieniowania) oraz FreeSync 2 (synchronizacja obrazu z monitorem, wsparcie dla obrazu HDR).

Przy zakupie odpowiedniego komputera gracz otrzyma kupon z kodem na grę Far Cry 5, który będzie można wymienić na stronie www.amdrewards.com na właściwy kod pozwalający dodać grę w usłudze Uplay. Promocja obowiązuje na całym świecie (z wyjątkiem Chin, Kuby, Północnej Korei, Syrii, Sudanu i Iranu) i kończy się 29 maja 2018 roku. Premiera gry zaplanowana jest na 27 marca 2018, więc właściwe kody do gry będą wysyłane po tym terminie.

Gra wzbudziła kontrowersje jeszcze przed premierą, bowiem antagonistą jest tu radykalna grupa religijna z tzw. bible belt. Na Ubisfot posypały się więc oskarżenia, że w dobie napięć kulturowych ukazuje “białych chrześcijan” jako czarne charaktery. Najwidoczniej ich akurat nie można.

Więcej:bezcatnews