Samsung chwali się funkcjami Galaxy S9 na wideo

Oficjalna premiera Galaxy S9 nastąpi już 25 lutego, ale z licznych przecieków o smartfonie wiemy już prawie wszystko. Po ostatniej wpadce z opublikowaną przedwcześnie stroną telefonu w rumuńskim oddziale Orange, przyszedł czas na bardziej oficjalne informacje. Do sieci trafiły trzy krótkie filmy przedstawiające najważniejsze zalety nowego flagowca koreańskiego producenta.
galaxy s9
galaxy s9

https://youtu.be/JRncyWWBbQY

Materiały potwierdzają przede wszystkim to, o czym mówiono wcześniej w kontekście aparatu: będzie on posiadał nie tylko bardzo jasną przysłonę (najpewniej f/1.5), która pozwoli na wykonywanie zdjęć bez statywu w gorszych warunkach oświetleniowych, ale też funkcję slow-motion, dzięki której spowolnimy prędkość filmu. Ten ostatni parametr nie jest znany, ale plotki mówią, że możemy spodziewać się nawet nagrań o prędkości 1000 klatek na sekundę.

https://youtu.be/GFNwvbgJUlE

O ile aparat fotograficzny jest jednym z najważniejszych elementów współczesnych flagowców, na które użytkownicy bardzo zwracają uwagę, to zadziwia trzecia reklama, która chwali drobiazg jakim jest… animowane emoji – wynalazek, który zaprezentował Apple w swoim iPhonie X. Być może w Korei tworzenie emotikonek opartych na selfie cieszy się większą popularnością niż w naszym kraju.

https://youtu.be/GthDneoSuSI

Przypominamy, że według najświeższych doniesień w dziewiątej odsłonie Galaxy S znajdziemy procesor Snapdragon 845 (lub w drugiej wersji Exynos 9810) i podwójny aparat. Smartfon otrzyma najprawdopodobniej 4 GB RAM-u, a jego większy odpowiednik – 6 GB. Telefony pojawią się na rynku w czterech wariantach kolorystycznych: niebieskim, fioletowym, czarnym i szarym. | CHIP