Ujednolicone stawki w Plusie – 30, 40 i 50 złotych

O niemałych zmianach w Plusie pisaliśmy w CHIP-ie już wczoraj. Nowa oferta na abonament to trzy taryfy wycenione na 30, 40 i 50 złotych. We wszystkich rozmowy i SMS-y są nielimitowane, różnica sprowadza się w zasadzie do wielkości pakietu internetowego, przy czym ten ostatni w abonamencie za 50 złotych ma być nielimitowany. Klienci, którzy zdecydują się na najwyższą kwotę, będą mogli dobrać do 3 dodatkowych kart SIM 50% taniej w dowolnym momencie trwania umowy. Dodatkowe karty nie muszą działać w ramach 50-złotowego zobowiązania. Osoby, które wybiorą taryfę za 30 lub 40 złotych – na 3 miesiące dostaną pakiet internetowy z taryfy wyższej. Klienci przenoszący numer do Plusa od innego operatora otrzymają na 4 miesiące abonament za 0 złotych (grafikę z detalami podstawowej oferty znajdziecie w linku wyżej).
plus
plus

Podobne stawki opłat regularnych czekają również tych, którzy zdecydują się na nowy MIX. Zasady są tutaj zbliżone do propozycji z oferty abonamentowej. Mamy trzy poziomy zobowiązań: 30, 40 i 50 złotych oraz możliwość zakupu smartfonu za złotówkę. W każdym doładowaniu klienci dostaną pakiety rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz do 6 GB internetu. W ofercie Mix za 50 złotych operator zapewnia nielimitowane rozmowy do wszystkich, 6 GB pakiet danych i smartfon.

MIX w Plusie
Stawki w MIX-ie są podobne do tych z abonamentu (graf. Plus)

Również w przypadku zestawu dla firm operator zdecydował się na przygotowanie pakietu analogicznego do oferty dla zwykłych użytkowników. Mamy znowu taryfy za 30, 40 i 50 złotych (netto), w każdej z nich nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Natomiast nielimitowany internet i pakiet na połączenia międzynarodowe pojawiają się od abonamentu za 40 złotych.

Abonament dla firm w Plusie
Oferta dla firm podobna do podstawowej (graf. Plus)

Zmiany także w ofercie internetowej. Ta będzie obowiązywała zarówno w Plusie jak i Cyfrowym Polsacie. Stawki są podobne, ale tym razem operator zdecydował się na dodanie do trzech wspomnianych taryf czwartej w wysokości 70 złotych.

Internet w Plusie indywidualny
Taryfy internetowe w Plusie i Cyfrowym Polsacie (graf. Plus)
Internet dla firm
Stawki za internet LTE dla firm są podobne jak w ofercie internetowej (graf. Plus)

Ujednolicenie stawek dla większości usług to dobry krok, bo cały cennik wydaje się bardziej przejrzysty. Nowe zasady w Plusie wejdą w życie 14 lutego. | CHIP