Wystartowały zapisy do Case Mod World Serie

Zapisy do CMWS 2018 trwać będą do 15 marca. Po zarejestrowaniu się i utworzeniu profilu, uczestnicy zostaną zobligowani do prowadzenia specjalnego dziennika prac, w którym będą regularnie publikować postępy ze swojej działań. Etap ten potrwa do 1 maja – później jury przystąpi do oceny finalnych modów.

W tym roku zawodnicy będą mogli wystartować w kategoriach: Tower Mod, Scratch Build, a także na najlepszą modyfikację chłodzenia. Co więcej, producent zapowiedział, że wkrótce ogłosi więcej konkurencji. To samo tyczy się puli nagród. W zeszłym roku pula nagród wyniosła łącznie 40 tysięcy dolarów.

Obudowy poddane moddingowi najlepszych specjalistów w tej dziedzinie potrafią wyglądać naprawdę niezwyczajnie. Na zdjęciu mod Vega, autorstwa S.PiC (fot. S.PiC)

Przy okazji warto przypomnieć zeszłorocznych zwycięzców CMWS: w kategorii Tower wygrał S.PiC za mod Vega. Jeśli chodzi o Scratch Biuld, to pierwsze miejsce zajął Modder CROW za The Wheel of Star. Nagroda publiczności padła łupem Asha i jego moda Elemental Infusion, a w specjalnej kategorii na 25-lecie Cooler Mastera doceniony został Ovidiu Gitlan, autor MKTRX AMMO 315.

Więcej informacji o w tym i regulamin zawodów, znajdziecie na stronie internetowej konkursu. 

Więcej:bezcatnews